"Tropiciele" Mossadu

urodliwy komisarz @ikulalibalNiejaki komisarz @ikulalibal, ten co zapowiadał błyskawieczne zwycięstwo wojsk rosyjskich na Ukrainie, obecnie " odkrył" Mossad na Ukrainie i rzekomomo przestrzega przed jego działaniami w przyszłości w Polsce. Zabawny ten człowiek jakby nie zauważył, że od ponad 30 lat Polska w pełni zarządzana jest przez Żydów, i m.in. jest pod kontrolą Mossadu. Urokliwy na swój sposób, ale raczej urodliwy, używając tak bliskiego jego sercu pojęcia rosyjskiego, komisarz @ikulalibal nie zauważa, że Mossad na dobre gości na salonach rosyjskich, a w osobie J. Kedmiego niemal co tydzień w domach milionów Rosjan, i pierze ich nieszczęsne głowy za pomocą studia redaktora Sołowiowa na antenie tv Rossija 1.

Warto zauważyć, że właśnie studio W. Sołowiowa, to jedna z głównych trybun, z których padały i ciągle padają zmanipulowane opinie o " polskim faszyzmie", o sezonowości państwa polskiego, o imperialnych ambicjach Polski i o krwiożerczych Polakach czyhających na ponoć odwiecznie ruskie ziemie Białorusi i Ukrainy. W tych audycjach oprócz gospodarza W. Sołowiowa zawsze aktywnego w antypolskiej narracji, prym zawsze wiedli dwaj inni Żydzi : nie żyjący już Żirinowski i wspomniany Jakow Kedmi ( całe lata pracownik żydowskiej służby Nativ, wywodzącej się i współpracującej z Mossadem).
 
Studio Sołowiowa i sam prowadzący wielokrotnie zachwycały swym " profesjonalizmem" komisarza @ikulalibala.

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

2.93

liczba ocen: 29

 • @ Autor

  https://wspolczesna.pl/rosyjski-rzad-wypedzi-z-kraju-agencje-zydowska-na-rzecz-izraela-sochnut/ar/c1-16514329 Salute :)

 • O Jakowie Kedmi

  Niżej nieco hagiograficzna notka o Kedmim


  Biografia

  Jakow Kedmi, gdy przemawia w telewizji i radiu, rzadko ośmielają się mu przerywać. Wsłuchują się w autorytatywną opiniię politologa. Z reguły publiczność fascynuje nie tylko nienaganny język rosyjski, ale także solidność argumentów i niezaprzeczalna logika jego wypowiedzi.

  Dzieciństwo i młodość

  Jakow Josifowicz Kazakow urodził się 5 marca 1947 r. w Moskwie w rodzinie inżynierów. Jacob jest najstarszym z trójki dzieci. Po ukończeniu szkoły młody człowiek poszedł do pracy w zakładzie jako monter betonu, jednocześnie studiował zaocznie na Moskiewskim Państwowym Uniwersytecie Łączności.

  Biografia Kedmi jest pełna jaskrawych wydarzeń. 19 lutego 1967 r. Jakow przedarł się przez policyjny kordon ambasady Izraela w Moskwie. Młody człowiek złożył wniosek o emigrację do Izraela. Dyplomata Herzl Amikam, który spotkał Jakowa, odmówił młodemu człowiekowi, myląc go z agentem KGB. Podczas drugiej wizyty w izraelskiej ambasadzie młodzieniec dostał formularze aplikacyjne na wyjazd do Izraela.

  5 czerwca 1967 roku na Bliskim Wschodzie wybuchła wojna sześciodniowa między Izraelem a Egiptem, Syrią, Jordanią, Irakiem i Algierią. 11 czerwca 1967 Związek Radziecki zerwał stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Tego dnia Jakow Kazakow publicznie zrzekł się obywatelstwa radzieckiego.

  20 maja 1968 r. wysłał list do Rady Najwyższej ZSRR z oświadczeniem o zrzeczeniu się obywatelstwa i potępieniu polityki antysemityzmu w kraju. Odważny krok publiczny był pierwszym tego rodzaju w ZSRR. Młody człowiek odmówił służby w armii radzieckiej, mówiąc, że jest gotów służyć tylko w Siłach Obronnych Izraela.

  W lutym 1969 r. Jakow Kazakow otrzymał pozwolenie na emigrację. Młody człowiek otrzymał rozkaz opuszczenia ZSRR w ciągu 2 tygodni. Pociągiem Jakow dotarł do Wiednia, a stamtąd poleciał samolotem do Izraela. Po przybyciu do ziemi obiecanej Jakow przyłączył się do ruchu popierającego repatriację radzieckich Żydów. W 1970 roku przemawiał przed budynkiem ONZ w Nowym Jorku, domagając się uwolnienia swoich bliskich z ZSRR.

  W swojej historycznej ojczyźnie Kazakow wstąpił do Izraelskiego Instytutu Technologicznego. 4 marca 1970 roku jego rodzina ponownie się połączyła, a po przybyciu krewnych Jakow, zgodnie z obietnicą, zaciągnął się do Izraelskich Sił Obronnych. Służył w oddziałach pancernych, ukończył szkołę wojskową i szkołę wywiadowczą.

  Zdemobilizowany z wojska w 1973 r. Kazakow dostał pracę w służbie bezpieczeństwa lotniska Arkiya. Ukończył Uniwersytet w Tel Awiwie i College Bezpieczeństwa Narodowego.

  W 1977 roku Jakow został zaproszony do pracy w biurze "Nativ" , izraelskiej agencji rządowej przy Kancelarii Premiera, która zajmowała się stosunkami z Żydami za granicą i pomocą w emigracji do Izraela.

  W maju 1978 r. Kazakow zmienił nazwisko na Kedmi. Pracował w
  centrum tranzytowe dla imigrantów w Wiedniu.

  Służby specjalne

  W 1990 r. Jakow Kedmi został zastępcą dyrektora Nativ. W latach 1992-1998 oficer wywiadu został szefem biura. W czasie pracy Kedmiego we wspomnianej organizacji emigracja Żydów z przestrzeni postsowieckiej osiągnęła szczyt – do Izraela przybyło milion nowych obywateli. Ten napływ masy intelektualnej odegrał nieocenioną rolę we wzroście izraelskiej gospodarki. Ogromna zasługa w przesiedleniu obywateli do ich historycznej ojczyzny należała osobiście do Jakowa Josifowicza.

  Jesienią 1997 roku izraelski premier Benjamin Netanjahu zaprosił Kedmiego do komitetu, który zajmował się rosnącą agresją militarną Iranu i stosunkami między Teheranem a Moskwą. W trakcie pracy w komitecie Jakow sugerował premierowi zaangażowanie wpływowych Żydów w Rosji, aby przeciwdziałać przyjaźni Moskwy z Iranem. Propozycja została odrzucona i posłużyła jako powód ochłodzenia stosunków między Kedmim i Netanjahu.

  W 1999 roku Jakow Kedmi zrezygnował. Poprzedziło to szereg skandali związanych z Nativ. Izraelskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, agencje wywiadowcze Mossad i Szabak sprzeciwiły się pracy biura i samemu Kedmiemu.

  Radio i telewizja

  Po przejściu na emeryturę, która według Kedmiego była równa generałowi, Jakow Josifowicz aktywnie zajął się polityką. Wypowiadał się z ostrą krytyką Netanjahu, oskarżając go o zniszczenie stosunków z Rosją. Wykorzystując autorytet wśród rosyjskojęzycznych mieszkańców Izraela, prowadził kampanię na rzecz głosowania na kandydata na stanowisko premiera Ehuda Baraka. Jego zdjęcia i wywiady często ukazywały się w prasie izraelskiej i rosyjskiej.

  Według Jakowa Josifowicza zakazano mu wjazdu do Federacji Rosyjskiej do 2015 roku. Od tego czasu były oficer wywiadu stał się częstym gościem w Rosji.

  Kedmi zaczął pojawiać się w telewizji w programach politycznych. Publiczność obejrzała jasne i zwięzłe przemówienia osoby publicznej Izraela w programach Władimira Sołowjowa. Tematy poruszane przez byłego wywiadu ekscytują publiczność, filmy z przemówieniami zbierają tysiące wyświetleń na YouTube. Publiczność jest zachwycona możliwością wysłuchania punktu widzenia znawcy polityki światowej.

  Jakow Kedmi często był gościem programu " Audycja Specjalna" izraelskiego rosyjskojęzycznego kanału internetowego Eaton TV. W ramach wydań osoba publiczna odpowiadała na pytania publiczności. Tematy audycji dotyczyły nie tylko palących problemów Izraela. Kedmi mówił o Rosji, Ukrainie, Donbasie i Krymie. Często widzowie byli zainteresowani polityką zagraniczną Ameryki i jej prezydenta. Artykuły Kedmiego wzbudziły zainteresowanie myślącej publiczności zainteresowanej polityką.

  Jakowa Kedmi można było również usłyszeć w rosyjskim radiu. Interesujące są jego występy w programach Jewgienija Satanowskiego. Gość audycji zwrócił uwagę słuchaczy wypowiedziami na temat polityki międzynarodowej i gospodarki światowej.

  Osoba publiczna wielokrotnie pojawiała się w programie „Prawo do wiedzy!” emitowanym na kanale TVC. Pod koniec 2021 r. Jakow Josifowicz podsumował na antenie wyniki roku i omówił z prowadzącymi kwestie interakcji między państwami, w tym teorię dołączania w przyszłości małych państw do dużych państw w celu przetrwania.

  Książki

  Były mąż stanu lubi spędzać wolny czas na czytaniu książek o historii, polityce i sztuce wojskowej. Być może to skłoniło go do napisania własnych prac.

  Kedmi zaczął angażować się w pracę literacką w XXI wieku, debiutując swoją autobiografią "Beznadziejne wojny". Jego następna praca była współautorem ze znawcą izraelskiej polityki i ekonomii Jewgienijem Satanowskim, w wyniku czego światło dzienne ujrzała książka „Dialogi”.

  Jakow Josifowicz pisał o ukrytych mechanizmach, które napędzają współczesną politykę światową w książce „Sprężyny”, opublikowanej w 2020 roku.

  Życie osobiste

  Jakow Kedmi zaaranżował swoje życie osobiste w młodym wieku, ożenił się jeszcze w wojsku. Jego żona Edith wyemigrowała z ZSRR w 1969 roku. Z zawodu chemik, pracowała w Ministerstwie Obrony. Para ma troje dzieci: dwóch synów i córkę Revital. Dzieci Jakuba i Edyty otrzymały wyższe wykształcenie w Izraelu.

  Jakow Kedmi obecnie

  Opinia eksperta Kedmi, oparta na inteligencji i bogatym doświadczeniu zawodowym, ma teraz znaczenie dla rosyjskiej telewizji. Na początku 2022 roku w wydaniu Prawo do wiedzy! Jakow Josifowicz mówił o znaczeniu współpracy z Kazachstanem dla rosyjskiej gospodarki.

  W styczniu, po raz pierwszy od ponad 2 lat, odbyła się seria spotkań Rosji z NATO. Kedmi pojawił się w studio Władimira Sołowjowa i wyraził autorytatywną opinię na temat dotychczasowych negocjacji.

  Gdy pod koniec lutego 2022 r. Rosja uznała niepodległość DRL i ŁRL, a następnie rozpoczęła operację specjalną w Donbasie, Kedmi również skomentował sytuację. Jego zdaniem w trakcie negocjacji między delegacjami Federacji Rosyjskiej i Ukrainy można było mówić tylko o „całkowitej i bezwarunkowej kapitulacji Kijowa”.

  Projekty

  „Beznadziejne wojny”
  „Satanowski Eugeniusz i Jakow Kedmi. Dialogi o polityce międzynarodowej»

  Interesujące fakty

  W latach 90. Kedmi współpracował z Władimirem Władimirowiczem Putinem, który w tym czasie był przewodniczącym komisji ds. stosunków zewnętrznych urzędu burmistrza Petersburga i nadzorował sprawy związane z repatriacją leningradzkich Żydów do Izraela.
  Aby doprowadzić rodzinę do powrotu do ojczyzny, Jakow Josifowicz rozpoczął strajk głodowy przed budynkiem ONZ w Nowym Jorku.
  W rodzicielskiej rodzinie Kedmi mówiono tylko po rosyjsku, matka nie znała jidysz, tylko jej babka ze strony ojca i trochę on sam go znał. Dlatego Jacob sam uczył się języka zgodnie z podręcznikiem I. Riklisa „Mori”.

  AUTOR: DARIA LEWINSKAJA

  za: https://24smi.org/celebrity/10380-iakov-kedmi.html

  ( tłum. własne -P.Z.)

  • O Jakowie Kedmi#stanislav

   ..."W latach 1992-1998 oficer wywiadu został szefem biura. W czasie pracy Kedmiego we wspomnianej organizacji emigracja Żydów z przestrzeni postsowieckiej osiągnęła szczyt – do Izraela przybyło milion nowych obywateli. Ten napływ masy intelektualnej odegrał nieocenioną rolę we wzroście izraelskiej gospodarki. Ogromna zasługa w przesiedleniu obywateli do ich historycznej ojczyzny należała osobiście do Jakowa Josifowicza."...
   -------------
   No to mamy czasy Jelcyna i Balcerowicza. U nas oscylator "ArtB" osiągnął niebywały sukces, a Bagsik z Gąsiorowskim szybciutko ewkuowali się do Izraela.
   To zdanie jako kontrteza o wpływie mas imigrantów na PKB Izraela.
   Gospdarka Izraela budowana jest na cudzych pieniądzach. Najczęściej zdobytych w niecny sposób. Często wręcz w zbrodniczy. To są krwawe albo co najmniej brudne pieniądze.
   --------------
   Teraz dla dopełnienia obrazu. Izrael jest monitowany o konieczność regulacji prawnych do zabepieczenia przed brudnymi pieniędzmi ze świata. W USA przestępstwa do 30k$ popełnia 17% żydów, do 100K$ ponad 30%, powyżej 1 000 000 75%. Czyli zasada: kasa i w nogi. Do Izraela. Izrael odpowiada na te monity, obiecując zdjąć ochronę z aferzystów. Tylko, że obiecuje już kilkanaście lat i nigdy nie można zebrać większości parlamentarnej. Najbardziej demokratyczna wymówka. Obecne regulacje zwalniają na 10 lat każdego "powracającego do domu z majątkiem" z wszelkich danin publicznych z tego majątku.
   Właśnie to jest nieocenioną rolą we wzroście izraelskiej gospodarki.

 • Osobisty blog J. Kedmiego

  https://www.cont.ws/@jakov/697608

  i strona:

  https://yakov-kedmi.ru/

 • Jadowicie antypolski Kedmi o Polsce, kilka przykładów

  „W każdym faszystowskim państwie są dwie rzeczy – ono aresztuje, więzi i prześladuje Żydów i komunistów. Zawsze występowało to razem, ale teraz to rozdzielają... Mówią o Żydach (w większości obłudnie), ale milczą o komunistach. Możesz było ich zniszczyć! W Polsce to była symbioza, ponad połowa Komunistycznej Partii Polski była Żydami – powiedział Kedmi, zauważając, że w ten sposób polscy faszyści upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu.
  Według niego obecna recydywa w Polsce wynika z tego, że ona ( Polska - P.Z.)nie może być normalnym państwem i nieuchronnie pogrąża się w bestialskim nacjonalizmie, jak za Piłsudskiego. Wskazuje na to również fakt, że bohaterami współczesnej Polski jest na wskroś antysemicka Armia Krajowa, a także niedawne démarche premiera Mateusza Morawieckiego.

  --

  Jakow Kedmi skrytykował także słowa Polski o 6 milionowych stratach w latach wojny. Głowa państwa Andrzej Duda, powołując się na te liczby, zrzucił odpowiedzialność za śmierć ludzi tylko na Niemców. Izraelski politolog przypomniał, że połowę wszystkich ofiar w Polsce stanowili Żydzi.

  „Trzy miliony zginęły z pomocą ludności polskiej i przedstawicieli innego „demokratycznego” kraju – Ukrainy – stwierdził.
  Według politologa zdecydowaną większość służby w obozach zagłady stanowili Ukraińcy. A teraz ci ludzie nazywani są „bohaterami”, zauważył Kedmi:

  „Te szumowiny, a nie miliony Ukraińców, którzy walczyli z nazistami. A trzy miliony Polaków zostało zniszczonych przez Niemców przy pomocy tych samych Ukraińców i Bałtów”.

  za: http://videoclub.site/video/jakov-kedmi-zhutkaja-pravda-pravda-o-pol.html  POLSKA JEST SKAZANA NA PORAŻKĘ: JAKOW KEDMI POSTAWIŁ DIAGNOZĘ, PRZYPOMINAJĄC SUROWE SŁOWA CHURCHILLA
  Izraelski działacz państwowy, dyplomata, były szef służby narodowej " Nativ" Jakow Kedmi uważa, że ​​Polska jest skazana na porażkę. Zdiagnozował ten stan, przywołując grubiańskie słowa Winstona Churchilla.

  Kedmi na antenie programu "Głos Prawdy" sugerował, że Polska cierpi na historyczną chorobę dziedziczną – niezdolność do realistycznej oceny sytuacji. Gdyby kierownictwo tego państwa było umiejętne, nie byłoby ani trzech rozbiorów, ani tragedii kraju podczas II wojny światowej, ani samej II wojny światowej.

  „Gdyby Polacy byli trochę rozsądni… Nigdy nie było nic między ich fantazjami a rzeczywistą sytuacją” – powiedział ekspert.

  Diagnozował Polskę, przywołując grubiańskie słowa Churchilla. Po powrocie z Jałty spotkał się w Moskwie z przedstawicielami polskiego rządu.

  „Wyszedł po tym i powiedział: „Oni są nienormalni, są szaleni! Nie można z nimi rozmawiać. Nie chcę już widzieć tych idiotów „Nie mówię dosłownie, ale znaczenie tego, co powiedział” – powiedział Jakow Kedmi.

  Jego zdaniem polskie władze zawsze prowadziły swój kraj do katastrofy. Kiedy uznali, że Polska jest wielka, uderzyła im w głowę pańska, szlachecka ambicja. Ale teraz mogą stracić to, co mają.

  "Polska nikogo na świecie nie interesuje. Nikt nie chciał o nią walczyć w 1939 roku. I dzisiaj też tak się stanie" - jest przekonany Kedmi.

  Dodał: Polacy mogą pozwolić Amerykanom na rozmieszczenie baz na terenie swojego kraju. Ale wtedy dowództwo sił rakietowych i artylerii Rosji wyznaczy nowe cele.

  – I te cele zostaną zniszczone. Polska dostanie to, na co zasłużyła – podsumował ekspert.

  za: https://nsk.tsargrad.tv/news/polsha-obrechena-na-proval-jakov-kedmi-postavil-diagnoz-napomniv-grubye-slova-cherchillja_275797

  • Jadowicie antypolski Kedmi o Polsce, kilka przykładów#stanislav

   Wyjątkowo bełkotliwy facet. Z antypolonizmem dziedzicznym co widać w każdym geście i słowie.

   • Jadowicie antypolski Kedmi o Polsce, kilka przykładów#stanislav#Maur

    a może lepiej jest zastanowić się nad tym co powiedział o Polsce i Polakach, może tak bez emocji przeanalizować działania polskich rządów i ich skutki, również te obecne, bo skutki też będą - moim zdaniem też niezbyt miłe.

    • Jadowicie antypolski Kedmi o Polsce, kilka przykładów#stanislav#Maur#Henryk Kreuz

     A co powiedział tak bardzo odkrywczego komisarz Kedmi czego nie wie każdy rozsądny Polak ? Warto jednak nie przymykać oka i milczeć na temat wielu kłamstw jakie wypowiedział na temat Polski i w związku z tym odpowiednio reagować.

 • 5*

  Piąteczka tłustych gwiazdek.

  @Ikulalibal, za którego przed plandemią byłbym gotów oddać życie, teraz jawi się coraz bardziej odrażająco.
  Aż ocieka "Bi-smarckiem", żeby nie powiedzieć Talmudem.
  @Ikulalibal zatroskany o Polskę i Polaków, byłby pierwszym, który poparłby oderwanie Śląska od nawet tej atrapy, jaką jest III żydoRyPy/Polin, i przyłączenie do Szkoplandii czy innej Austrii.

  Z @Ikulalibalem stało się coś strasznego, albo to już nie jest ten prawdziwy @Ikulalibal, którego szanowałem, a nawet uwielbiałem, a który nauczał przez blisko dekadę o Związku Radzieckim, i przede wszystkim o Józefie Stalinie.

  @Ikulalibal zdradził Kobę! Stał się trockistą! Albo kimś nawet gorszym.

  P.S. A ja, jak znajdę czas, to zrezygnuję z przywileju "rozsądnego milczenia", i napiszę SWOJE - z nie tak pustej, bo przesiąkniętej INTUICJĄ, głowy - o zamachu na Darię Duginę (Dugininę? Mam kłopot z polską odmianą jej panieńskiego nazwiska).

  • 5*#Kmieć

   "P.S. A ja, jak znajdę czas, to zrezygnuję z przywileju "rozsądnego milczenia", i napiszę SWOJE "

   To bedzie dzien!!
   Mam nadzieje ze nie pozostawi Pan nic dwuznaczności. Powaznie. Czekam.

  • 5*#Kmieć

   Pierwsze: raczej Duginę bo ojciec to Dugin. Dugininę gdyby nazywał się Duginin.
   Drugie: gdzie u diaska jest mój "prowadzący"?
   Taki fachowiec, multitalent man, przygotowany do wszystkiego ina wszystko i milczy???
   Lewandowski... Kurde, Ikulalibal, do tablicy. Proszę nas zawstydzić argumentami a nie jeść kredę po kątach.

 • Wniosek

  Przyznaję, że często "wzbudzają" mnie notki "urodzonych antysemitów".
  Do takich można zaliczyć stanislava, ale też wielu innych.
  Dlaczego?
  Otóż w w narracji, którą określamy jako żydowską, jest bardzo wiele ciekawych rozwiązań społecznych. Nie wszystko jest tam dogłębnie złe, a ich samych trzeba traktować jako "dzieci diabła".

  I wcale nie znaczy, że akceptuję te poglądy. Raczej przeciwnie, ale trzeba w takim wypadku przedstawić odrębne rozwiązania. Sama krytyka to za mało.

  Tyle wstępu. Wniosek jaki się nasuwa, to potrzeba publicznego dyskursu - ale z podaniem kto jaką opcję prezentuje. Żydzi maja prawo do własnych poglądów i także do rozwiązań wg własnych zasad. Także do panowania nad światem.
  "Ich zbójnickie prawo".

  Ale nie znaczy, że my mamy się z tym zgadzać. Do tego mamy często sytuację, że Żydzi prezentują "polskie poglądy". I oni są "naszymi" przedstawicielami.
  Bez jasnego postawienia tych kwestii - trudno mówić o poważnej dyskusji. Tylko pyskówki.

  • Wniosek#Krzysztof J. Wojtas

   Może z żydowskimi filozofami możliwa jest dyskusja?....ale nie z żydowskimi komisarzami. Niestety w takiej roli występuje większość żydowskich filozofów.

   • Wniosek#Krzysztof J. Wojtas#stanislav

    Jeśli pozwalamy im na odgrywanie takiej roli w sferze mediów - to oni to robią.
    Dlatego zawsze podkreślam - pierwszą zmiana powinno być zlikwidowania ustawy o ochronie danych osobowych.

    • Wniosek#Krzysztof J. Wojtas#stanislav#Krzysztof J. Wojtas

     A czemu nie o powrocie do oryginalnych nazwisk?
     Takich, jakie nosili z chwilą odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

  • Wniosek#Krzysztof J. Wojtas

   Także do panowania nad światem.
   "Ich zbójnickie prawo"...."

   Tu się pan KJW mocno zapędził.
   Nie maja takiego prawa, mieć nie mogą i nie będą!
   Jakie by to prawo zbójeckie nie było, nie wolno im nadawać do tego prawa.
   Są tylko jedną z nacji i nic więcej.

   • Wniosek#Krzysztof J. Wojtas#Oświat

    A kto niby nadaje takie prawo?
    Sami zbójnicy sobie nadają. I kto im zabroni?
    Ale dlaczego Oświacie to akceptujesz?

 • Inne przykłady jadowitego, żydowskiego antypolonizmu J. Kedmi

  Jakow Kedmi o Polsce 1938. Ludobójstwo Żydów, uchodźcy, polski faszyzm. Kryształowa noc.

  Oryginał materiału:

  https://vk.com/video-200048312_456239863

  Inne popisy

  https://ok.ru/video/3325634022142

 • KEDMI : "Polska cierpi na historyczną chorobę dziedziczną – niezdolność do realistycznej oceny sytuacji".

  Przecie prawdę powiedział, nie trzeba być koszernym, aby o tym wiedzieć. Niezdolność do realistycznego myślenia, to cecha wielu osobników w naszym bantustanie. Dobrze jest, jak chociaż jeden potrafiący myśleć, znajduje się w rodzinie.

  • KEDMI :

   Ale to dlatego, że Polskę reprezentują Żydzi, co wskazuje stanislav. I ma rację - Mossad nie musi do Polski wchodzić, on tu jest.

  • KEDMI :

   Pleyset
   Nie nazywaj Polski bantustanem.
   Miej szacunek dla Polski dla własnego domu, dla ojczyzny (jeśli jesteś Polakiem)

   • KEDMI :#Oświat

    Kraj nie posiadający suwerenności politycznej i gospodarczej, opłacający najemne wojska, gdzie ustawy są redagowane u obcych - to nawet nie bantustan, tylko "zapyziała kolonia".

    • KEDMI :#Oświat#Playset

     Błądzisz. To zawsze dla nas musi być Polska.
     Sytuacje mogą być różne, możemy być raz na wozie raz pod wozem, ale nasz stosunek do ojczyzny musu być zawsze ten sam, oparty o wiarę, o patriotyzm, o przetrwanie.

 • Stanisławie,

  Widziałeś może film ze spotkania Żyrinowskiego z rabinem Moskwy w telewizji? Pewnie nie widziałeś. Gdybyś widział to pewnie zmienił byś zdanie o żydzie Żyrinowskim. Ja zmieniłem. Żyrinowski to najpierw był Rosjaninem a potem żydem. Sam tak siebie określił i szacun mu za to. To co opowiadał Żyrinowski o żydach w ZSRR od czasu rewolucji w 1917 roku doprowadziło do tego , że...znokautował rabina przed kamerami. Rabin nie mógł ścierpieć tego co mówił Żyrinowski o żydach w ZSRR i napluł Żyrinowskiemu w twarz. Odpowiedź była natychmiastowa, Rabin poległ.

  • Stanisławie,#JMK

   Matka Władimira Wolfowicza Żyrinowskiego była Rosjanką on sam był ochrzczony prawosławny. Miał prawosławny pogrzeb.

   • Stanisławie,#JMK#Bez nicka

    Możliwe. Niemniej on sam mówił o sobie , że jest żydem. Wyczytałem , że miał ...polskie korzenie.

    • Stanisławie,#JMK#Bez nicka#JMK

     Jeżeli matka matka była Rosjanką to nie mógł być Żydem.Nawet wtedy kiedy ojciec nim był.

   • Stanisławie,#JMK#Bez nicka

    Rabin w tej dyskusji zarzucił Żyrinowskiemu że jego rodzice pochodzili z Polski.

    • Stanisławie,#JMK#Bez nicka#Maur

     Żyrinowski pochodził z Kresów wschodnich więc formalnie rabin miał rację. Ja kilka lat temu oglądałem ponad godzinny wywiad z Żyrinowskim, mówił w tym wywiadzie, że matka była Rosjanką i że jest ochrzczony.

  • Stanisławie,#JMK

   Końcowe sceny tej dyskusji Żyrinowskiego z rabinem. Na YT został zlikwidowany.
   Pierwszy odzywa się rabin:
   --------------------------
   - A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać?
   - Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnej krwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. To Izrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mln ludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żeby móc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu?
   Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił.
   - Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nie ujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemy sprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowo ukarany!
   - Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę.
   To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów
   - Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują.
   Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100.
   - Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu.
   Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział.
   - Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz."...
   Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia.

   • Stanisławie,#JMK#Maur

    Piękne to zakończenie.

    • Stanisławie,#JMK#Maur#JMK

     Początek też ciekawy. Zaraz poszukam i może wkleję.
     Żyrinowskiego postawa jest słuszna. Był patriotą Rosji i tego się nie wstydził. Ja nigdzie na świecie nie musiałem się wstydzić, że jestem Polakiem. Zupełnie się z tym nie kryłem i nie spotakała mnie żadna przykrość z tego powodu. Raczej było na odwrót.

    • Stanisławie,#JMK#Maur#JMK

     Tu od początku.
     -------------------------
     Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między Władimirem Żyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest Żyrinowski to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starli się dwaj godni siebie rywale.
     Zaczął Żyrinowski.
     - Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy.
     - A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić?
     - A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi?
     - Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazał zabijać bojąc się utracić władzę.
     - A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan?
     - Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina.
     - A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Więc likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście.
     - Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!!
     - Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd to automatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzi brali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznie rosyjskim oficerom z ziemianek.
     Rosjanie ginęli a wasi chronili się w bunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimy rozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem?
     - Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co to waszych nie było w NKWD?
     - Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili?
     - Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki były rosyjskie a nie żydowskie.
     - Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy, regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydne uczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną.
     ----------------
     Tu wcześniejszy opis.
     ----------------
     ZNalezione tu: https://www.filmweb.pl/film/Pokłosie-2012-624892/discussion/Żyrinowski+vs.+Rabin,2175788

 • Trochę logiki.

  Panie Stanislavie wg mnie to pan powinien być za jak największą liczbą takich "Jakowów Kedmi" także w naszej nieszczęsnej krainie, jeśli on zajmował się agitacją i organizował repatriację swoich współplemieńców na ich historyczną ojczyznę. Choć jak widać skuteczność jego działań była taka sobie. Czasem słuchałem jego opinii i muszę przyznać, że one te opinie dziwnym zbiegiem okoliczności idealnie pokrywają się z pańskimi, Kmieciowymi, Oświatowymi i być może jeszcze z niektórymi blogerami i komentującymi na Neonie. Zbieżność stanowisk wyżej wymienionych ze stanowiskiem J. Kedmiego jest wręcz idealna w ocenie przebiegu SOW na krainieU. Przypadek- nie sądzę.

  • Trochę logiki.#Bez nicka

   Jak można podzielać poglądy Kedmiego?
   Przecież facet plącze fakty, interpretuje je po swojemu, antypolonizm aż cieknie ust fałszem ironicznym skrzywionych.
   Cóż z tego, że czasem jakiś znany fakt zapoda z kontekstem właściwym, jak zaraz go weksluje na fałśzywe tropy?
   ----------------------------
   Trzeba mieć własne zdanie oparte na zasobach wiedzy, wówczas człowiek szybko wyłapuje istotę przekazu. Tam gdzie sieczka, niech szukają sieczkobrzęków, co by coś w pustych łbach zabrzęczało...

   • Trochę logiki.#Bez nicka#Maur

    Na antypolonizm to miłościwie nam panujący pracowali w pocie czoła długie lata. Nie było dnia w mainteramie, by nie pluto na Rosję i Rosjan. Poza pluciem były także czyny - jak dewastacja pomników, rugowanie korespondentów prasowych, próby staranowania statku układającego rurociąg NS 2 , odmowa przyjęcia w Gdyni Kruzenszterna itd. . Na szczęście wielu "prostych" Rosjan, ma o nas inne zdanie. Nie ma skutku bez przyczyny - nieprawdaż ?

 • Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych.

  Żirinowski mówił to co myślał, a z reguły mówił prawdę niewygodną dla interlokutora. Był przy tym wybitnie inteligentny, dlatego Go tolerowano - stanowił bowiem tzw. zawór bezpieczeństwa tamtejszej "carskiej" kamaryli. Teraz gdy Go zabrakło, zobaczymy więcej takich przypadków jak śmierć Darii Duginy.

 • Marketing polityczny

  Zachwyty nad co prawda inteligentnym, ale fałszywym i konformistycznym do bólu Żydem jakim był Żirinowski ( jeden z najbogatszych Żydów w rosyjskiej Dumie udający przyjaciela ludu rosyjskiego ) dowodzi jedynie, że Żydzi są mistrzami marketingu. Podobne zachwyty nad geniuszem Kedmiego wskazują, że żydowska, antypolska opcja na Neon24 ma się dobrze.

  • Marketing polityczny#stanislav

   Może i udawał przyjaciela ludu rosyjskiego, lecz liczą się słowa i czyny publicznie wypowiedziane, a te mówią same za siebie. Jeśli Waść wie o czym nie ma pojęcia publika i czytelnicy, to podaj linki, względnie uświadom błądzących, bo że miał kasę - to nie grzech. Sam zresztą zauważyłeś, że był inteligentny. Nie kocham koszerniaków, lecz Juliana Tuwima cenię i szanuję, a takich było wielu.

   • Marketing polityczny#stanislav#Playset

    A czy czytałeś wiersz Tuwima ,,Całujcie mnie wszyscy w dupę...
    Z żyda zawsze wyjdzie żyd.

    • Marketing polityczny#stanislav#Playset#Oświat

     Nie ośmieszaj się, jak tego nie jesteś w stanie zrozumieć. Te słowa są ponadczasowe i dotyczą także twoich aktualnych ulubieńców.

  • Marketing polityczny#stanislav

   Trafna ocena.
   Żyrynowskiego dobrze się słuchało, ale trzeba było mieć świadomość, że na tym budował swoją popularność, pozycję społeczną i polityczną i dzięki temu dobrze mu się w sumie wśród Rosjan żyło.
   Taki niegłupi żydowski cwaniaczek o wybuchowym temperamencie.

   • Marketing polityczny#stanislav#Oświat

    Tylko ten " cwaniaczek" uświadomił milionom Rosjan, kim jest koszer banda, bo nigdy tego nie "odszczekał". Nikt nie zarzuci mu również, że był "dwulicowy" jak wielu wieszających na nim "psy". Nie był to książę z mojej bajki, lecz cenię Go za mówienie prawdy, a takich teraz - to ze świeczką trza szukać. A może się myla ? - to dajta to co wam pozostało - minusy.

 • Prawda o Żirinowskim
  A to garść rosyjskich komentarzy pod filmem:

  Żyrinowski - szóstka, kontrolowany, cham, nie odrażającym i nie zawstydzonym swoją pozycją błazna z mianowania !!! Wielka Rosja znosiła i wysłuchiwała tego politycznego łobuza!!! Straszne!

  Klaun neutralizujący protestacyjny elektorat, by zadowolić reżim.


  Prawidłowo powiedziane, zmarł zdrajca ideałów socjalizmu, chociaż tłuścioch otrzymał wykształcenie w ZSRR. Pozostawił honor w przeszłości, kierując się chciwością, zdradą i oszustwem. A nasz kraj przekroczył już punkt bez powrotu, nie będzie trzeciego Rzymu

  Zgadzam się w 100%. Zawsze dziwiłem się tym, którzy głosowali na Partię Liberalno-Demokratyczną, Kiedyś zapytałem jednego z tych, którzy na niego głosowali, dlaczego głosował na Żyrinowskiego. Czy możesz sobie wyobrazić, co odpowiedział? "A kogo bez niego będę się śmiać w telewizji?" CIEMNOŚĆ.

  Nie wiem, po prostu wywoływał u mnie zniesmaczenie! Rzadki drań i kanalia (jego ulubione wyrażenia dla wszystkich ludzi!) - to o nim! Nigdy nie uważałem go za wielkiego polityka. Tutaj – był znakomitym wiatrowskazem politycznym i oportunistą


  Tak więc spadkobiercy zdrajców ZSRR nadal rządzą krajem i starają się przekazać wszystko swoim dzieciom, a oni niczego nie zmienią i nie zrobią. Pracują dla siebie, a nie dla kraju i ludzi.

  Zagarnął ponad 100 mieszkań w całej Rosji, ale zmarł i nie mógł nic ze sobą zabrać. Zdumiewa mnie, że dożyją siwych włosów i ani kropla mądrości nie pojawi się w ich życiu. Przerażenie.


  Pod pozorem bufonady Żyrinowski wyraził plany syjonistów-satanistów, stąd wszystkie jego przepowiednie, które się spełniły. To była jego główna rola w polityce. Zastanawiam się, kto będzie następnym wykonawcą? W końcu szatan musi opublikować swoje plany…

  Spotykałem się z Żyrinowskim, to cyniczny cham i typowy nazista, który szczerze gardził ludźmi i do szaleństwa kochał pieniądze. Wydaje mi się, że pozował przed lustrem, naśladując Mussoliniego, zrobił to samo z dolną wargą. O zmarłych mówi się albo dobrze, albo niczego, oprócz prawdy


  Dalej już nie będę się znęcał i na tym zakończę.

  • Prawda o Żirinowskim#stanislav

   Tam zapewne też mają taki swój "neon". AVE

  • Prawda o Żirinowskim#stanislav

   Że Żyrynowski był i chamem i prostakiem to tez dawało się zauważyć.

  • Prawda o Żirinowskim#stanislav

   No ale jednak mało kto z tej nacji sprowadza publicznie rabina do parteru.
   Czy możemy wyobrazić sobie taką sytuację u nas?
   Aj waj! Toż sama taka myśl już jest bluźnierstwem poza rubryka...

 • Żirinowski w oczach prawosławnego duchownego
  I także nieco komentarzy Rosjan

  Ci Rosjanie, których mózgi zastąpiła telewizja, wierzą we wszystko, współczują mu, no cóż, ci, którzy myślą, widzą, że jest to przedstawienie polityczne.

  Patriarcha się skompromitował, ludzie zaczynają rozumieć, że Cyryl jest oportunistą. Pogrzeb Żyrinowskiego sadomity budzi niesmak i nieufność wobec tego fałszywego patriarchy.

  Uważam to pożegnanie za wstyd. Nie był wierzącym chrześcijaninem, więc wygląda to na kpinę z wiary rosyjskiej.

  Nie życzyłam tej osobie śmierci, ale nie będę też smutna. Niech żałują ci, których wzbogacił. Jego syn Lebiediew, który mieszka w Hiszpanii. Żyrinowski przez trzy dekady demonstrował chamstwo i stosunek do ludzi jako stosunek wielkiego dżentelmena do swoich lokajów. Nie zrobił nic pożytecznego dla kraju i ludzi! Wszystko, co robił, robił dla siebie. Chociaż nie, udowodnił szkodliwy wpływ na zdrowie zastrzyków Gamalejewa.

  Żyrinowski żył dostatnim życiem, w obfitości. Nie był na wojnie, nie wiedział, co to jest potrzeba. Nie pracował od wypłaty do wypłaty. Pod tym względem nie szkoda, i to nie strata, ale radość dla Rosji! O jednego pieczeniarza mniej!

  Anegdota z Drobotenko. Do cerkwi przychodzi mężczyzna i mówi do księdza: mój drogi ojcze, przeżywam wielki żal, mój kot zakończył żywot, mam taką delikatną prośbę, chciałbym prosić o pochowanie go w cerkwi. Duchowny do niego: oszalałeś, mój synu, żebym mógł pochować kota, i to jeszcze w cerkwi!? Po drugiej stronie ulicy znajduje się komercyjny kościół, tam właśnie powinieneś się udać! No cóż, ojcze, pewnie tam pojadę! Powiedzcie mi, czy dziesięć tysięcy dolarów wystarczy na to!? Duchowny do chłopa: dlaczego nie powiedziałeś, że kot został ochrzczony!?

  • Żirinowski w oczach prawosławnego duchownego#stanislav

   Taką anegdotę można opowiedzieć o dowolnym kościele w dowolnym kraju i o dowolnym kapłanie. Czym się ty człowieku popisujesz, chyba ignorancją żeby tego nie nazwać dosłownie. Vide sprawa kolejnego kościelnego ożenku J. Kurskiego.

  • Żirinowski w oczach prawosławnego duchownego#stanislav

   "Patriarcha się skompromitował, ludzie zaczynają rozumieć, że Cyryl jest oportunistą. "

   Patriarcha jest człowiekiem i ma prawo do swoich poglądów politycznych. Z tego co wiem to nie odbiegają one od poglądów wielu Rosjan.

   Co się tyczy religii, to ważniejsze jest co myślą o nim prawosławni, do których Pan nie należy. Także nie jest Pan Rosjaninem.

   • Żirinowski w oczach prawosławnego duchownego#stanislav#Pedant

    Ten Masłow to żaden prawosławny duchowny. Oszust jakiś i krętacz
    https://sinfo-mp.ru/borba-so-zloupotrebleniyami-v-seti-internet#tab-983902

 • dla niego to nie wojna

  wracając do obecnych wydarzeń

  • Co stanie się z Rosją ?#Rafał Idzikowski

   Co się stanie z Rosją? To przecież juz WIADOMO. Jeśli nie zrezygnuje ona ze swej, utrzymywanej od lat ponad juz 30, DROGI ANTYLENINOWSKIEGO JELCYNIZMU-PUTINIZMU, TO POZOSTANIE Z NIEJ TYLKO "OGRYZEK" po konsumpcji jej NATURALNYCH BOGACTW przez wyhodowaną na jej ciele (przez agentury USA) ARMIĘ LIBERAŁÓW ORAZ KLECHÓW.

   Cytuję samego siebie z wczorajszego komentarza:

   //W istocie, agent GLOBALNEGO IZRAELA I-KULA(DE)BIL (i jego mentor Kuriagin) idealnie wpisują się w ramy LENINOWSKIEJ definicji WSZY, KTÓRE ZŻARŁY REWOLUCJĘ.

   Pod takim „ideowym przywództwem” niezadługo z Nieśmiertelnej Rosiii pozostanie tylko smętny, nie dogryziony przez RELIGIJNE WSZY ogryzek.

   Nb. Aleksandr Zinowiew, wiosna 2000 roku w Belgradzie, nam Polakom opowiadał, że POŁOWA ROSYJSKICH POPÓW TO JUDAIŚCI.

   • Co stanie się z Rosją ?#Rafał Idzikowski#Berkeley72

    Gospodarka prywatna jest w mojej opinii bardziej wydajna, lepiej potrafiąca się zorganizować.
    Ogólnie, twierdze, że gospodarka polska winna się opierać na trzech filarach, przedsiębiorstwach państwowych, spółdzielczych i prywatnych na równych prawach i zasadach.
    No a co do WSZY. W żadnym razie nie można jej tolerować ani u władzy, ani w środowisku.

 • Opinia jednego z byłych bloggerów Neon24

  Światowid

  27 sierpnia 2022

  A co do samego tekstu, to czuję się zobowiązany napisać, że wedle wszelkiego prawdopodobieństwa „komisarz ikulalibal” z neon24 jest jednym z kont rosyjskich pracowników propagandy na POLIN. Oczywiście udowodnić tego się nie da, ale są na to poszlaki. Główną metodą walki tej osoby z niewygodnymi dla Kremla wypowiedziami różnych postaciami ze sceny FR jest ich personalne kompromitowanie materiałami o różnych poziomach wiarygodności, natomiast NIGDY u tej osoby nie zobaczymy polemiki z TREŚCIĄ wypowiedzi. U normalnego, inteligentnego człowieka w polemice z jakąś wypowiedzią ma małe znaczenie, kto ją sformułował – a kluczowe – czy dana wypowiedź bazuje na faktach i czy wyprowadza z tych faktów logiczne wnioski. Czyli sprawdzamy PRZESŁANKI i POPRAWNOŚĆ WNIOSKOWANIA, w ten sposób docierając do prawdy o danej wypowiedzi. Agentura jest uczona, by absolutnie nie wchodzić w polemikę na tym poziomie – w ramach szkoleń są instruowani, by stosować metodę „zatrutego źródła” – skompromitować osobę, by gawiedź nie chciała nawet rozważać słuszności tego, co dany człowiek mówi.
  Widziałem u tego „komisarza ikulalibala” jeszcze jedną typowo „służbową” technikę. W przypadku, gdy – niestety – wdał się w polemikę w której nie może wykazać swoich racji – zaczyna zalewać oponenta masą materiałów mało powiązanych z meritum, przez które oponent miałby się przedrzeć, by wejść na ‚wyżyny znajomości tematu” które „komisarz” posiadł. Gawiedź uznaje „komisarza” za autorytet i zarzuca lekturę, bo nie jest w stanie się przebić przez masę linkowanego materiału, zwykle po rosyjsku.

  Normalny człowiek może zostać przekonany przez fakty i logiczną argumentację. „Komisarze” są w pracy i mają forsować linię, za wszelką cenę, nie mają prawa przyznać racji drugiej stronie.

  Są zarzuty – podaję dowody (linków nie daję, bo pamiętam dyskusje, a nie – tytuły konkretnych tekstów, pod którymi miały miejsce, a znalezienie czegokolwiek na obecnej „ulepszonej” wersji neon24 jest po prostu niemożliwe):

  Technika „zatruwania źródła” była stosowana do podważania wiarygodności dysydentów antyputinowskich popularyzowanych przez P. Ziemińskiego na ne24. Oberwało się np. pułkownikowi Kwaczkowowi, osobie kryształowo uczciwej, patriocie i autentycznemu bohaterowi wojennemu. Atak na Kwaczkowa miał zdyskredytować i P. Zieminskiego, jako osobę popularyzującą wypowiedzi osób o „dyskusyjnej przeszłości”.

  Technika „zalewania informacjami” była stosowana podczas polemik ze mną w sprawie teorii historycznych M. Sołonina i w sprawie niszczenia Białorusi przez Putina przy użyciu cen ropy i gazu ziemnego, co doprowadziło Łukaszenkę do … importowania ropy z USA przez litewskie porty (to dotyczyło tekstu https://swiatowid.video.blog/2020/08/27/bialorus-na-krawedzi-z-komentarzem-tlumacza/ ale odbywało się poza moim blogiem, bo za wcześniejsze agenturalne harce „ikulalibal” został z mojego bloga wykopany).

  „Komisarz” jest jednym z mniej tępych „zawodowców” prowadzących obróbkę ludu POLINezji na neon24.

  Jeśli przeczyta to pan Kmieć i zechce zamieścić na neon24 z „ukłonami” w stronę „komisarza” – nie mam nic przeciwko.

  Pozdrawiam pana Kmiecia i proszę go o zaprzestanie autodestrukcji. Sugeruję zafundowanie sobie jakiegoś futrzastego zwierzaka, to pomaga czasem trzymać stabilność emocjonalną.

  za:https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/08/26/tropiciele-mossadu/comment-page-1/#comment-219899

  • Opinia jednego z byłych bloggerów Neon24#stanislav

   Ci co mnie znają wiedzą, że mieszkam na ziemiach odzyskanych. To tutaj osiedlani byli przesiedleńcy zza Buga z Ukrainy, Litwy, z ZSSR i to w różnych okresach czasu, zaraz po wojnie, za Gomułki i później.
   Znałem kilku takich osób. Byli Polakami, byli Rosjanami, bo zona była Polka, czy odwrotnie on był Polak, żona Rosjanka.
   Moja nauczycielka j. rosyjskiego jeszcze w szkole podstawowej w klasie V była Gruzinką.
   W śród przesiedleńców byli także żydzi.
   Niektórzy bardzo wyniośli, z nieprzyjemnym zwyczajem poniżania i obrażania innych, zadzierania nosa, pouczania innych, krytykowania bez powodu i przyczyny, jak to ktoś trafnie zauważył, taki przemądrzalec co ,,wyżej srał niż dupę miał”
   Z pozoru oczytani i inteligentni, ale na jedno kopyto.
   Doskonale władali j. rosyjskim.
   Był też na ulicy młody człowiek który często za plecami mówił o innych, że tamten to żyd, aż któregoś dna trafił na kogoś, kto znał jego matkę, pracownice w Komitecie Wojewódzkim Partii i wymienił jego żydowskie nazwisko i powiedział mu - Żydem to jesteś ty.
   To co napisał Światowid, jakoś tak mi się kojarzy z takim właśnie małym wrednym rosyjskim żydkiem przesiedlonym zza Buga

  • Opinia jednego z byłych bloggerów Neon24#stanislav

   Pan uważa się za polskiego patriotę jednocześnie z opętańczym uporem krytykuje pan kremlowskie władze, że prowadzą do upadku państwo rosyjskie a pana Ikulalibala krytykuje pan ze szczególną nienawiścią za to, że próbuje bronić władze Rosji w konflikcie z globalnym zachodem twierdząc, że jest wręcz produktem Kremla, którego to polityka prowadzi do upadku Rosji. Wniosek z tego taki że to pan Ikulalibal działa na rzecz interesów Polski a pan wręcz przeciwnie. Ogólnie rzecz biorąc to pan się już w tym wszystkim pogubił chyba ostatecznie. Ci na których powołuje się pan jako krytyków polityki kremlowskiej to w prostej linii sprzedawczyki, którzy gdyby mieli władzę w Rosji niechybnie doprowadzili by do upadku Rosji tak jak Putin więc logicznie to wszystko jest nielogiczne co pan wypisuje. Lub co gorsza to pan nie jest patriotą Polski.

 • Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego

  Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego

  • Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego#stanislav

   Świetna dyskusja na temat rosyjskiej CYWILNEJ awiacji. "Do 1990 roku ZSRR produkował po 200 nowych pasażerskich samolotów w rok. A obecnie Rossija jest w stanie wyprodukować co najwyżej z 25 takich". A jak zauważył to Kostantin Sivkow, TYLKO PEŁNA KONTROLA PAŃSTWA nad podstawowymi gałęziami ekonomiki (czyli po prostu SOCJALIZM (z całą jego SOCJALNĄ STRONĄ stroną) może odbudować - choćby tylko w połowie - stan rosyjskiego cywilnego lotnictwa. A to jest KONIECZNE w państwie o powierzchni 1/6 lądu całej Planety. Przy czym aż 60 procent tej powierzchni nie ma żadnego dostępu i do kolei żelaznych i do dróg bitych. A z ponad 400 lotnisk w ZSRR w Rossii pozostało czynnych tylko 200, 82 procent obecnej ludności przez lata całe nie skorzystała z samolotu!

   • Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego#stanislav#Berkeley72

    "Do 1990 roku ZSRR produkował po 200 nowych pasażerskich samolotów w rok. A obecnie Rossija jest w stanie wyprodukować co najwyżej z 25 takich"

    Tak działa gospodarka rynkowa, po prostu bardziej się opłacało kupować samoloty z zagranicy. Teraz produkcja krajowa się zwiększy, tak jak się stało z zywnością. Ile samolotów produkuje się w Polsce?

  • Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego#stanislav

   Wykorzystuję "sytuacje w lotnictwie Rossji", by się POSKARŻYĆ jak wygląda sytuacja na neon24L

   Poniżej przykład jak , od prawie 2 miesięcy, działa CENZURA na na neon24. Poniżej jest wyszczególnienie wszystkich tekstów, które w tym ostatnim okresie na neonie24 udało mi się opublikować. Jak zauważyłem, WSZYSTKICH z nich – łącznie z tym z 20 sierpnia br. – na moim kompie nie udaje się otworzyć, niektóre z nich, np. “List otwarty do Ryszarda Opary, właściciela Neon24″ zostały po prostu “wymazane”. NIE WIEM Z JAKIEJ PRZYCZYNY:

   http://markglogg.eu/wp-content/uploads/2011/11/Teksty-MG-na-neonie24-w-lipcu-i-sierpniu-2022.jpg

   • Stan rosyjskiego przemysłu lotniczego#stanislav#Berkeley72

    "niektóre z nich, np. “List otwarty do Ryszarda Opary, właściciela Neon24″ zostały po prostu “wymazane”. NIE WIEM Z JAKIEJ PRZYCZYNY:"

    Pamiętam ten "list", był napastliwy i prowokacyjny. Sam bym go usunął.

 • Na upalne dni

 • Cd.

 • Na początek

  Polecam bardzo zapoznać się ze znakomitą analizą Igora Nagajewa

 • Także interesujące i w sensie ogólnopolitycznym i bieżącej sytuacji

 • Głos z Białorusi

  Polecam uwadze ciekawy głos z Białorusi politologa Piotra Pietrowskiego na temat braku zasadniczych decyzji na Kremlu ws. tzw. SOW na Ukrainie