Meandry wojny Zachodu z Rosją na Ukrainie – cierpienia „międzynarodowej społeczności”

Meandry są dramatyczne, a ile bólu i cierpienia przysparzają samej elicie Zachodu, wie tylko elita


Na zdjęciu A.Kwaśniewski, M.Kantor, J.Buzek – rocznica wyzwolenia Auschwitz (no a kto wyzwolił obóz – lepiej nie pytać, czy lepiej nie wiedzieć? No jak to kto, Ukraińcy, tak twierdzi znany historyk, a może kretyn – nie wiem, G.Schetyna*.)

Okazuje się, że Mosze Kantor z Rosji posiada 20% udziałów w spółce Skarbu Państwa Grupa Azoty S.A., a to państwo to oczywiście IIIŻydo-RP/Polin. Na początku kwietnia br. Kantora, jako oligarchę z Rosji, objęły sankcje UE**. I powstał problem, Azoty S.A. mają trudności w interesach z USA – przez Kantora, czy przez sankcje, które nałożył na Rosję Zachód z powodu wojny? Oczywiście do wojny wciągnął Rosję Zachód, nie Kantor. Dlaczego Mosze Kantor ma być teraz stratny z powodu jakiejś wojny, której on nie wywołał? Dlaczego na świecie jest wciąż tyle niesprawiedliwości? Żydzi z USA, z Wlk.Brytanii mogą szabrować bez ograniczeń, a Żydzi z Rosji, czy nawet z Europy, już nie, no dlaczego?

Mosze Kantor i A.Kwaśniewski znają się i kumplują od dawna, zasiadają razem w Europejskiej Fundacji Tolerancji i Pojednania. Kantor jest także przewodniczącym Europejskiego Kongresu Żydów i wielkim filantropem działającym na rzecz ratowania żydowskiego dziedzictwa i pamięci o Holokauście. I teraz robią mu takie świństwo, obejmują jakimiś sankcjami i kto mu to robi? Ano sami jego współbracia z „międzynarodowej społeczności”, którzy nie dość, że robią wojnę – a zrobili już nie jedną –, to przeszkadzają mu w interesach, a interes rzecz święta przecież, bo nie godzi się zarabiać tylko na holokauście.

Szef MSWiA IIIżydo-RP/Polin poinformował dzisiaj o wpisaniu Mosze Kantora na listę sankcji

I jakby tego było mało do sankcji przyłączyła się także IIIŻydo-RP/Polin, koledzy i przyjaciele Mosze Kantora, którzy chełpią się, że odbudowują tu żydowskie życie. No i co, i tak Żyd robi Żydowi? Ech, ile w tym żydowskim świecie jest świństwa, bólu i cierpienia? O tym, że wpisano go na listę poinformował szef MSWiA, sam Aron, przepraszam, Mariusz Kamiński***. Jestem jednak pewien, że tak trudnej i bolesnej dla wszystkich stron decyzji nie podjęto bez owocnych konsultacji żydowskiego reżimu IIIRP z Tel Avivem. I w końcu otrzymano pozwolenie na wpisanie nieszczęsnego Mosze Kantora na listę. Może w zachodnim świecie są ważniejsze interesy niż interes Mosze Kantora****. – Kurza twarz, ale co on, biedak winien, że urodził się w ZSRR i potem mieszkał w Rosji? Przecież cała elita naszego żydowskiego reżimu IIIRP także urodziła się w socjalistycznej ojczyźnie, w PRL – i dobrze się w niej miała, mogła bezkarnie strajkować, protestować, obsadzać uczelnie, wydawnictwa, media, studiować na Zachodzie, itd. Rodzice wielu z nich tak jak Mosze Kantor również w ZSRR się urodzili, przeważnie w dawnej Ukraińskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej.

Wstyd i hańba dokuczać z tego tytułu swojemu rodakowi – oj sumienie będzie was gryzło i pewnie głupio wam będzie spojrzeć rodakowi prosto w oczy.

Dariusz Kosiur

__________________

https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/850219,schetyna-mial-racje-auschwitz-wyzwolili-ukrainscy-zolnierze.html

** https://businessinsider.com.pl/finanse/wiaczeslaw-mosze-kantor-na-liscie-sankcji-kim-jest-i-jakie-ma-zwiazki-z-polska/63dg6mb

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/spolka-skarbu-panstwa-ma-problem-jej-rosyjski-akcjonariusz-zostal-objety-sankcjami-ue/lbn785b

*** https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-polska-wprowadza-sankcje-minister-kaminski-na-pierwszej-lisc,nId,5984957

**** https://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/03/ktory-zyd-dobry-a-ktory-zly-oceniaja-sami-zydzi/

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 10

 • Kantor..

  na liście sankcji?
  No nie wierze.
  A przecież jest zapisane, że kruk krukowi oka nie wykole.

  • Kantor..#Oświat

   Bo i nie wykole. Już Morawiecki z kolesiami coś wymyśla, aby wspomóc krajana - jak zwykle kosztem Polaków.

 • Podobno...

  Podobno oligarchowie rosyjscy ( szydowscy) nagle zaczynaja masowo wymierac.... Ja bym byla za wersja smierci podobna do polskiego ( no niby) krezusa - swietej pamieci -Jana Kulczyka !

 • Nie nie nie. To jest koniec światu.

  To nie może być, żeby Żyd drugiemu Żydu przeszkadzał robieniu pieniądz.

 • NATO rozbrojone

  Rosja jeszcze na dobre nie zaczęła wojny. Nie użyła tych środków co w Syrii . Natomiast Jankesom skończyły się jebeliny notabene doskonale są w nie zaopatrzone kraje afrykańskie. NATO już wie że nie wygra tej wojny dlatego obawiam się że zostanie użyty atom.