Grand Jury. Sąd Opinii Publicznej

Warte Polecenia

Postępowanie przed Wielkim Jury przed Ludowym Sądem Opinii Publicznej
Wzmocnienie sumienia publicznego poprzez prawo naturalne
„Niesprawiedliwość wobec jednego jest niesprawiedliwością wobec wszystkich”
 
My, grupa międzynarodowych prawników i sędzia, niniejszym prowadzimy śledztwo kryminalne wzorowane na postępowaniu przed Wielkim Jury Stanów Zjednoczonych. To śledztwo Wielkiego Jury służy jako modelowe postępowanie prawne w celu przedstawienia ławie przysięgłych (składającej się z obywateli świata) wszystkich dostępnych dotychczas dowodów zbrodni COVID-19 przeciwko ludzkości przeciwko „przywódcom, organizatorom, inicjatorom i wspólnikom”, którzy pomagali, podżegali lub aktywnie uczestniczył w formułowaniu i realizacji wspólnego planu pandemii. Zbrodnie podlegające dochodzeniu obejmują wszystkie czyny popełnione lub zaniechane przez osobę zgodnie ze wspólnym zamiarem popełnienia Zbrodni Przeciwko Ludzkości oraz wszystkie takie czyny karalne potępione w różnych społecznościach przysięgłych na całym świecie.

To śledztwo dotyczy ludzi, ludzi i ludzi i będzie określane jako „Ludowy Trybunał Opinii Publicznej”. Ponieważ nie udało nam się znaleźć sądu do rozpatrzenia faktycznego materiału dowodowego w sądach obecnego systemu, prowadzimy to postępowanie poza obowiązującym systemem i w oparciu o prawo naturalne. To z kolei opiera się na mocnym przekonaniu, że każdy może z łatwością odróżnić dobro od zła oraz dobro od zła.

Zarzut jest taki, że światowe rządy znalazły się pod kontrolującym wpływem skorumpowanych i przestępczych struktur władzy. Zmówili się, by zainscenizować pandemię, którą planowali od lat. W tym celu celowo wywołali masową panikę poprzez fałszywe twierdzenia o faktach i za pomocą socjotechnicznej operacji psychologicznej, której przesłania przekazali za pośrednictwem korporacyjnych mediów.

Celem tej masowej paniki było przekonanie ludności do zgody na tak zwane „szczepienia”, które w międzyczasie okazały się ani skuteczne, ani bezpieczne, ale niezwykle niebezpieczne, a nawet śmiertelne

. Szkody, jakie te zbrodnie przeciwko ludzkości wyrządziły światowej populacji, można mierzyć w biliardach dolarów.

Wymienieni poniżej prawnicy, z pomocą wielu szanowanych naukowców i ekspertów z całego świata i pod auspicjami sędziego z Portugalii, przeprowadzą dochodzenie w ramach Wielkiego Jury, a tym samym zapewnią ławie przysięgłych (obywatelom świata) pełny obraz tych Zbrodni przeciwko ludzkości.

Cel śledztwa „Ludowego Trybunału Opinii Publicznej” jest dwojaki: z jednej strony ma służyć jako modelowe postępowanie i uzyskać akty oskarżenia przeciwko niektórym z odpowiedzialnych karnie i cywilnie przywódców tych Zbrodni przeciwko ludzkości. Z drugiej strony jest to – poprzez pokazanie pełnego obrazu tego, z czym mamy do czynienia, w tym kontekstu geopolitycznego i historycznego – budowanie świadomości na temat:

- faktyczny upadek obecnego, uprowadzonego systemu i jego instytucji, a w konsekwencji
- konieczność odzyskania przez samych ludzi suwerenności, oraz
- konieczność najpierw powstrzymania działań tej plandemii poprzez odmowę podporządkowania się, oraz
- konieczność uruchomienia własnego nowego systemu opieki zdrowotnej, edukacji, ekonomii i sądownictwa, tak aby na podstawie naszych konstytucji została przywrócona demokracja i rządy prawa.
 

Ludowy Trybunał Opinii Publicznej działa niezależnie od jakiegokolwiek rządu i organizacji pozarządowej
Wsparcie logistyczne zapewnia berliński Komitet Śledczy Corona:
www.corona-ausschuss.de (niemiecki)
www.corona-ausschuss.de/en (angielski ) )
https://odysee.com/@Corona-Investigative-Committee:5 (przesłuchania w języku angielskim)
Telegram (niemiecki)
Telegram (angielski)

Adwokat Virginie de Araujo Recchia, Francja
Judge Rui Fonseca E Castro, Portugalia
Adwokat Claire Deeks, Nowa Zelandia
Adwokat Viviane Fischer, Niemcy
Adwokat Dr Reiner Fuellmich, Niemcy
Adwokat N. Ana Garner, USA
Adwokat Adwokat Dr Renate Holzeisen, Włochy
Adwokat Adwokat Tony Nikolic, Australia
Adwokat Adwokat Adwokat Dipali Ojha, Indie
Adwokat Adwokat Dexter LJ. Ryneveldt (adv.), Republika Południowej Afryki
Adwokat Deana Sacks, USA
Adwokat Michael Swinwood, Kanada

Współpracujący obrońcy praw człowieka i działacze
prawni Tjaša Vuzem, Słowenia
Gina Cloud, USA
Dr Cristiane Grieb, Kanada
Leslie Manookian, USA Komunikat

prasowy Postępowanie przed Wielkim Jury Lut/05/2022.pdf

Aby zostać dodanym do listy zwolenników, prosimy o kontakt pod adresem kontakt @grand-jury.net

wiecej : https://grand-jury.net/

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 3

 • Ważny film,

  Dostępny tylko dla korzystających z komunikatoraTelegram

  https://t.me/c/1645017696/3239

 • Dokument

  https://grand-jury.net/Media%20Release%20Grand%20Jury%20Proceeding%2002-05-2022.pdf

 • To wszystko prawda i cenna jest ta inicjatywa, ale....

  Swego czasu, ok 12 lat temu, grupa amerykańskich (i nie tylko) profesorów pracujących dla BigPharmy, gdy zorientowali się przy okazji tej wtedy grypy H1N9 (czy jakoś tak), pracowali nad bronią biologiczną, postanowiła opublikować wspólny komunikat o tej zbrodni nad którą nieświadomi, każdy na swoim odcinku, pracowali.

  Niestety, wszyscy w tajemniczych okolicznościach zaginęli bez wieści. Na YT można było zobaczyć film z porwania jednego z nich na światłach na skrzyżowaniu, gdy z jadącego z nim samochodu, wyskoczyło czterech zbirów, którzy wyszarpali profesora z jego auta, siłą zawlokli do auta swojego, a jeden z nich odjechał autem profesora.

  Szanowny panie Stanislavie... z szatanem nikt nie wygra, jeżeli wcześniej nie odda się pod opiekę Matce Boskiej, która szatanowi zmiażdży łeb.

  Należy podziwiać odwagę tych adwokatów, ale gdyby (nawet nie chcę pisać dalej)....
  to świat usłyszy: "i co nam zrobicie?"

  Tylko i wyłącznie Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla Polski z PEŁNYM przyjęciem prawa Króla, które niedawno dostaliśmy zakończy panowanie szatana na tej Ziemi. Pisałem już o tym.

   • To wszystko prawda i cenna jest ta inicjatywa, ale....#Jan Paweł#sal2

    Intronizacja tylko w Polsce, bo Pan Jezus jest już Królem Polski, bo został Nim wraz z Intronizacją aktem prawnym Matki Boskiej, dokonanej przez Jana Kazimierza w roku 1656.
    Teraz chodzi o uznanie tego aktu Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla Polski (Matka Boska Królowa Polski jest uznana) i to właśnie z Polski ma wyjść Iskra na cały świat.

    P.S.
    Pan Jezus Chrystus Król chce uznania Prawa danego nam przez Boga Ojca, czyli 10 Przykazań Bożych