Chór „wolnych” mediów o wojnie na Ukrainie

Zgodny chór probandrowskich mediów w Polsce

 

Powszechne żydowskie media prześcigają się w budowaniu nienawiści do Rosji i w propagandowych kłamstwach o domniemanych rosyjskich wojennych zbrodniach, o ludobójstwie na cywilach i o wojskowych klęskach na Ukrainie. Z kolei sukcesy ukraińskiej armii i pospolitego ruszenia są, według tych samych żydowskich mediów, tak znaczne, że wypada się poważnie zastanowić, dlaczego ta „wojna” jeszcze trwa, przecież armia rosyjska została już rozbita i pokonana. Jednak poniższa medialna mistyfikacja przekracza już nie tylko granicę przyzwoitości, ale zdradza schizofreniczny stan umysłu syjonistycznych inżynierów od medialnej propagandy, którym nie udaje się zaczarować rzeczywistości, a zwłaszcza prawdy o tym, że rosyjską wojskową akcję na Ukrainie spowodowała wieloletnia, agresywna wobec Rosji, prowokacja bandyckiego Zachodu na czele z USA.

.

Czytelnikom należą się słowa wyjaśnienie. Otóż trwające 78 dni bombardowanie Belgradu przez NATO (operacja „Alied Force” [siły sprzymierzone]) było, według „wolnych” mediów i rządzących elit Zachodu, oczywiście słuszne. – O tych pokojowych, stabilizacyjnych, zapobiegających rozprzestrzenianiu się konfliktów – a tylko takie są misje NATO od 1991r. -, bombardowaniach słowiańskiej Jugosławii przez demokratyczny Zachód można przeczytać tu: „Nielegalne ale moralne” – https://histmag.org/Nielegalne-ale-moralne-Operacja-Allied-Force-przyczyny-i-konsekwencje-18428

.

Lista pokojowych misji USA wspomaganych przez NATO

„Wolne” media nie są jednak w stanie przedstawić podobnej listy pokojowych podbojów Rosji (?)

.

Świat iście wolnych mediów

.

Natomiast bombardowanie Kijowa przez Rosję (mimo, iż bombardowanie to jest czystą fikcją „wolnych” mediów) jest oczywiście i nie słuszne i nie moralne, ponieważ wojskowa akcja Rosji na Ukrainie zmierza do zablokowania tam postępów zachodniej demokracji z jej wszelkimi konsekwencjami, a wiec m.in. z instalacją baz wojskowych NATO, USA, z bronią atomową wymierzoną w Rosję – NATO, USA i „wolny świat” bronią w ten sposób pokoju zagrożonego przez imperialną Rosję. Atakowana propagandowo i systematycznie Rosja nie ma prawa się bronić. Wolny, demokratyczny, Zachód nie uznaje prawa Rosji do obrony, tę obronę traktuje jak agresję na swoje wartości – nie wolno bowiem odrzucać i tępić demokracji zachodniej. Zachodnia demokracja musi opanować cały świat, żeby zapewnić wybranej ludzkości szczęście – i ma tu nawet poparcie żydo-katolickiego Kościoła. A więc zgody na to, co poniżej absolutnie być nie może.

.

Z powodu rosyjskiej agresji ukraiński naród już poniósł dotkliwą stratę, niemal cała elita gospodarcza, najwybitniejszych córek i synów narodu opuściła kraj. I kto teraz będzie budował Ukraińcom żydowski kapitalizm? No, kto? A i zachodnia demokracja na Ukrainie może przecież ulec erozji i co wtedy (?).

.

To dlatego żydowsko-banderowskie władze Ukrainy wspierają ukraiński zdegenerowany nacjonalizm i nazizm i wespół z wolnym światem, z USA, Kanadą, z IIIRP – IIIRP to chyba trochę mniej „wolny świat”, bo nie wspiera nazizmu otwarcie -, są przeciwne rezolucjom ONZ potępiającym nazizm (poniżej głosowanie w 2014r.), bo ukraińscy naziści wściekle nienawidzą Rosji, Polaków także. To nic, że ukraińscy naziści mordowali Żydów i Polaków – „nie ma dymu bez ognia”, liczy się w końcu zwycięstwo zachodniej demokracji i żydowskiego kapitalizmu, więc jakieś ofiary ponieść trzeba dla budowy otwartego społeczeństwa.

W każdym razie życzmy Ukraińcom członkostwa w UE. IIIRP się udało, więc i Ukraińcom udać się może – a wizja unijnego członkostwa jest wielce optymistyczna, w sam raz na ocieplający się klimat.

.

Co zaś tyczy się „wolnych” mediów, to IIIRP także je posiada. IIIRP jak rzadko która demokracja Zachodu, może nawet poszczycić się wręcz symbolicznym pluralizmem i wolnością mediów. A najlepszym przykładem tego medialnego, wolnościowego, symbolizmu są bracia Jacek i Jarosław Kurscy, jeden od TVP, drugi od żydowskiej gadzinówki Michnika – przeciwne polityczne obozy, ale rodzinna jedność i cel wspólny: zachodnia wolność i demokracja. Stąd w kwestiach ważnych politycznie dla zachodniej demokracji i dla otwartych społeczeństw mówią zawsze jednym głosem.

Panowie pochodzą z bardzo patriotycznej rodziny, która zamieszkiwała na dawnych ziemiach Rzeczpospolitej – na ziemiach dzisiejszej Ukrainy, rodziny, która od zawsze walczyła z Rosją, z komunizmem i z polskim nacjonalizmem. Ich cioteczny dziadek, rodzony brat babki ze strony matki, Lewis Bernstein Namier, jako doradca brytyjskiego MSZ nawet wyznaczył nam w 1918r. wschodnią granicę, która zaczęła obowiązywać od 1945r.

Nie da się ukryć, IIIRP jest częścią wolnego świata, do którego aspiruje Ukraina, a której na przeciw tym aspiracjom staje imperialna i okrutnie agresywna Rosja.

Tak sobie czasami myślę, że IIIRP winna zdecydowanie przyjść w sukurs bratniej Ukrainie i zaatakować Rosję – np. zaatakować Kaliningrad, żeby odciążyć wschodnią Ukrainę.

Czy bardzo by nas zmartwiło, gdyby w wyniku rosyjskiej odpowiedzi elity IIIRP opuściłyby nasz kraj? Ech, pomarzyć dobra rzecz …

Dariusz Kosiur

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/03/11/chor-wolnych-mediow-o-wojnie-na-ukrainie/

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 11

 • Nie lepiej .......

  Nie lepiej jest we Francji. Co prawda nie ma az tak glupio nachalnej propagandy jak w Polin ( bo to nie Polacy odpowiadaja za polinska propagande ), lecz WSZYSTKIE bez wyjatku media sa proukrainskie, zas na ekranach "panstwowych" stacji telewizyjnych (TV2, TV3, TV6) widnieje flaga upadliny z napisem, zeby wplacac na pomoc banderstanu!! Tymczasem w Marsylii, znanej ze swojego proarabskiego nastawienia, juz ostrzegaja, ze przyjmowanie uchodzcow z upadliny moze sie niekorzystnie odbic na zmiejszeniu naplywu " swoiskich" uchodzcow muzulmanskich . To moze stworzyc napiecia ukrainsko-arabskie, chociaz Francja "zadleklarowala sie " do przyjecia okolo ( " tylko"!!) 140 tysiecy upadlincow !

 • A tu obrazki ....

  Tu zas kilka "oficjalnych" przekazow francuskich ( szydowskich) lzemediow :

 • @autor

  Żydowskie władze UA wspierają banderowców i innych nazistów, bo ci im skutecznie trzymali chachłów w ryzach i potrafili zastraszyć wszystkich na całej UA.
  Kurscy walczą po obu stronach tej samej barykady o żydowskie interesy. Ich antenaci szybko zaprowadzą nas do KPZU. Sztandarami naszymi wywijają jak swoimi, a gawiedź zachwycona.

 • niewolne lzemedia