Ani kropli polskiej krwi za żydo-banderowską Ukrainę!

Żydo-anglosaska perfidia zawsze wysługuje się innymi narodamiNasi anglosasko-żydowscy „ partnerzy” z NATO kolejny raz chcą sprowokować wojnę na słowiańskiej ziemi.

Stany Zjednoczone wyrosłe na ludobójstwie rdzennej ludności Ameryki Północnej oraz na żydowskich spekulacjach finansowych zapomniały dawno o wolnościowych ideałach z czasów swego powstania. Obecne USA, to nieodrodny bękart matki Brytanii – matecznika piratów, ludobójczych kolonizatorów, faszystów i różnego rodzaju terrorystycznych organizacji. Ojczymem-gwałcicielem obecnych Stanów Zjednoczonych jest mityczny Izrael, wyrosły na kompleksie narodu wypędzonego, który swoją traumę leczy nienawiścią do świata i nienasyconym pragnieniem bogacenia się kosztem innych. Trzeba przyznać, że anglosasko-żydowska mieszanka, to niebezpieczna substancja – gotowa wysadzić w powietrze cały glob.

Żydo-anglosaska perfidia zawsze ucieka się do wysługiwania się innymi narodami w realizacji własnych celów. Banderowscy szowiniści ukraińscy, to wymarzone, plastyczne narzędzie oraz bezrozumne mięso armatnie. Trzeba je jedynie umiejętnie karmić nienawiścią i cyniczną złudą o samostanowieniu. Rozpalać namiętności i zachęcać do bezrozumnego szastania własną ziemią i życiem swoich rodzin. Okradana i otumaniona szowinistyczna czerń banderowska gotowa jest umierać za anglosasko-żydowskich okupantów. Ta bezmyślna czerń, która nie chciała polskich panów, ani rosyjskich komisarzy, gotowa jest obecnie przelewać krew za anglosasko-żydowskich biznesmenów. Jeśli ta czerń ma instynkty samobójcze, to nie należy jej przeszkadzać. Nie należy jej jednak pomagać w zbrodniczych zamiarach wobec słowiańskich rodzin zamieszkałych na ukraińskiej ziemi.

Tym bardziej należy potępić wszelkie zamiary wasalnych, tępych szaleńców sprawujących obecnie władzę w Polsce, którym roi się wspomagać żydo-banderowców w działaniach wojennych wobec Donbasu i Rosji. Nie zapominajmy nawet na chwilę, że obłąkana banderowska czerń zmanipulowana przez anglosasko-żydowskich biznesmenów, jak będzie trzeba, to zostanie użyta do wprowadzenia chaosu w Polsce i do utopienia Polski we krwi, gdyż słowiańska krew zawsze była, i obecnie także jest, bardzo tania dla cynicznych okupantów i kolonizatorów.

Pora nie na przelewanie słowiańskiej krwi, ale na wystawienie rachunku za nią tym, którzy uwikłali ziemie i ludność krajów słowiańskich w dwie wojny światowe, w kilka wojen domowych i rewolucji, w zapaść gospodarczą i w neokolonialne poddaństwo oraz grabież majątku narodowego i owoców pracy słowiańskich narodów.

Nie wolno dopuścić do przelania nawet kropli polskiej krwi za żydo-banderowską Ukrainę. Polacy nie mogą uczestniczyć w anglosasko-żydowskiej awanturze na Ukrainie. Prezydent i rząd polski, którzy dopuściliby się udziału wojska polskiego, bądź prywatnych polskich formacji zbrojnych w wojnie na Ukrainie, a także wspomagali technicznie bądź finansowo awanturniczy reżim kijowski – muszą spotkać się nie tylko z potępieniem i odmową ze strony społeczeństwa polskiego, ale muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za działalność antypolską i za współudział w zbrodniach wojennych.

PZ

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2022/01/24/ani-kropli-polskiej-krwi-za-zydo-banderowska-ukraine/

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.86

liczba ocen: 29

 • Opinie Igora Striełkowa

 • @Autor

  "Nie wolno dopuścić do przelania nawet kropli polskiej krwi za żydo-banderowską Ukrainę. Polacy nie mogą uczestniczyć w anglosasko-żydowskiej awanturze na Ukrainie". -

  --- Bardzo ważne sprawy Pan porusza. I argumenty Pańskie uważam za celne :)
  *****

  • @Autor#zygmuntbialas

   Salute Amigo .

   • @Autor#zygmuntbialas#Repsol

    Ukraina blokuje transport kolejowy do Polski między innymi z Chin. To jest wdzięczność za pomoc jaką Polska okazuje za tysiące ukraińskich studentów studiujących na polskich uczelniach za stypendia przyznawane w Polsce z pieniędzy nas Polaków. Mam tylko nadzieję, że nie przyjdzie im do głów, jakaś obrona UPAdliny. Nie nasza to sprawa a Rosję mamy od północy i od Białorusi, więc niech nie piszą bredni o buforze, bo on nie istnieje.

 • Wywiad z płk. Siwkowem

 • „Czy NATO pójdzie na ustępstwa?”

  Stopień sprzeczności między Rosją a NATO osiągnął historyczne maksimum. Strony prowadzą najtrudniejsze negocjacje i stawiają sobie twarde żądania, z których większość początkowo jest niemożliwa. W polu informacyjnym znajduje się duża liczba publikacji poświęconych szczytom, ale brak jest doniesień o podjętych decyzjach. Staje się oczywiste, że negocjatorzy nie mogą dojść do porozumienia.
  „Czy NATO pójdzie na ustępstwa?” – na to pytanie odpowiadali goście programu na antenie Public News Service:

  Nasi prelegenci:
  Były minister obrony Donieckiej Republiki Ludowej Igor Striełkow;
  Politolog Maxim Bardin;
  szef „Grupy Ekspertów Politycznych” Konstantin Kałacziew;
  Obserwator polityczny Jiri Just (Czechy).

  • „Czy NATO pójdzie na ustępstwa?”#stanislav

   https://www.salon24.pl/u/el-zorro/1200027,waszyngron-zdecydowal-najdalej-w-lutym-rosja-musi-najechac-ukraine-i-basta Salute .

  • lady

   Czy NATO pójdzie na ustępstwa ?
   Moi zdaniem z dobrej woli NIE PÓJDZIE ..tylko pod przymusem ...
   To znana taktyka NATO czyli globalnych bandytów.

   Jak mają przewagę to nie ma mowy o "dobrej woli" jest wyłącznie ciśnienie w kierunku uzyskiwania maksymalnych korzyści (militarnych,, gospodarczych, geopolitycznych)

   Jak dostają w d..pę do nagle pojawia się u nich fałszywa "dobra wola" ochrona ludności, prawa człowieka a nawet fałszywa bo wymuszona chęć do ustępstw.
   Przykładów takiej mentalności wiele... Donbas jak brali w d..pę, Syria jak brali w d..pę.

   Globalni bandyci głoszą o Rosji,,, że Rosja rozumie tylko język siły.
   Tymczasem jest to cała prawda o nich samych.
   Rosja mając przewagę potrafi być łagodna, pokojowa, wstrzemięźliwa ...
   przykłady : Donbas gdy bandyci dostawali w d..pę... Syria.. Allepo (zwlekanie z ofensywą.)
   Globalni bandyci gdy mają przewagę to atakują wymuszają i grabią (zabójcze embarga a jak nie pomaga do masowe bombardowania).

 • Film " Dzieci Donbasu"

 • Nieco inny punkt widzenia

  • Nieco inny punkt widzenia#stanislav

   Ktoś wie ile teraz czołgów posiada Federacja Rosyjska w pierwszej linii ?. No to informuję 22000 . Zaczynając od zmodyfikowanych T-72 B3 . Resztę sobie wyklikajcie . :)))))

   • Nieco inny punkt widzenia#stanislav#Repsol

    Z takim myśleniem pozostaje pan w realiach lat 1960tych. Jest to zupełnie nieadekwatne do sytuacji obecnej. Czołgami można przejechać nawet do Lwowa ( choć z olbrzymimi stratami} tylko co dalej. Kto niby miałby administrować tym " zdobytym" krajem. Obecna armia rosyjska, to wszystkiego 300 tys. piechoty ( a w okresie ZSRR bardziej liczebne były wojska rosyjskie w byłej NRD). Proszę jednak uważnie wysłuchać tego co mówi Striełkow. On jest praktykiem i ma wiele racji w tym co mówi.

    • Nieco inny punkt widzenia#stanislav#Repsol#stanislav

     Dlatego Rosja jeśli wejdzie "w Ukrainu" to najwyżej do linii Charków-Zaporoże-Dniepr-Chersoń czyli weźmie co jej wraz z pełnym lądowym dostępem do Krymu, a potem wszystkie strony mogą sobie "negocjować jak OWPŚ Owsiaka" czyli nawet jeden dzień po "Day After".
     Tam też jest prawie cały upadliński przemysł i surowce, więc banderowcy zostaną ze swoją faszystowską ideologią oraz z gołą d...ą.
     Polska wyjdzie na tym najgorzej, bo "czerń chachełska" rzuci się do ucieczki właśnie do "polskich Panów" co by ich utrzymywali za ucisk za czasów XVIII-wiecznych.
     I ponownie naród polski dostanie porządnie w d...ę, bo jak ktoś nie potrafi odróżnić Polaka od Poliniaka , bo jest leniwy i mu się nie chce, to teraz będzie wielki ścisk rzyci" oraz płacz i zgrzytanie zębów - jak zresztą od bardzo dawne w Polsce było ...
     KST

 • I co im niby zrobimy?

  Prezydent i rząd polski, którzy dopuściliby się udziału wojska polskiego, bądź prywatnych polskich formacji zbrojnych w wojnie na Ukrainie, a także wspomagali technicznie bądź finansowo awanturniczy reżim kijowski – muszą spotkać się nie tylko z potępieniem i odmową ze strony społeczeństwa polskiego, ale muszą zostać pociągnięci do odpowiedzialności za działalność antypolską i za współudział w zbrodniach wojennych.

  —------------------------
  Kilka dni temu w TV PiS otwarcie się przyznali, że Wspierają banderowska armię, przez stworzenie banków krwi dla zolnierzy Bander armii, wysyłanie już w tej chwili racji żywnościowych dla tych rezunow, oraz broni i amunicji, oraz powtórzyli, że będą wysyłać broń na UPAdlej. Więc i na Podkarpaciu i Lubelszczyznie tworzyć będą bazy dla banderowskie partyzantki, jeśli już tego nie robią.
  Duda wczoraj po raz kolejny oznajmił, że będą wspierac Ukrainę w wojnie przeciwko Rosji. I co im ktokolwiek z nas zrobi?

  • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki

   Ruskie nie będą musieli się wysilać w anektowaniu części Ukrainy bo są dogadani z USA. Banderowska sucz. Niech ich ruscy wchłoną. Potomkowie banderowców będą mieli szansę wykazać się jakimi są gerojami.

   • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki#kula Lis 70

    wszyscy piszą o Ukrainie jak o czymś jednolitym. Mimo zaklęć tego żydo banderowskiego reżimu tak nie jest. Banderowcy i ich antypolski charakter to zachodnia Ukraina, Wschodnia Ukraina jako wrogów na pierwszym miejscu stawiała Żydów, na drugim kler katolicki , a na trzecim ,,panów'' polskich (tak przynajmniej pisał rabin, który opisywał bestialstwa wobec Żydów, podczas powstań chłopskich i kozackich). Chociaż ci ,,polscy panowie'' to w rzeczywistości potomkowie ruskich rodów bojarskich i kniaziowskich. W czasach rewolucji było tak samo, wschód popierał białych, zachód czerwonych. W II wś. kolaboranci hitlerowcy to głównie zachodnia Ukraina. Nic więc dziwnego że Donbas odciął się od tego banderowskiego reżimu. Tym bardziej że dobrze pamiętają jak żydo-bolszewia podziękowała im za wspieranie cara. Mnie osobiście śmieszy jak widzę władze Ukrainy (w większości wiadomego pochodzenia) wykrzykujące pod flagami z tryzubem banderowskie zawołania. Ciekawe czy w grobach przewracają się ofiary holokaustu.

    • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki#kula Lis 70#marek500

     "Żydiv wydusin, Lachiv wyrieziem" - tak to jakoś było.
     Zanim zaczęli "riezać Lachów" to najpierw wydali Niemcom Żydów lub sami ich wymordowali uprzednio oczywiście rabując...
     Tak to wyglądało, a kto twierdzi inaczej ten nie wie nic, albo jest upadlińcem
     KST

    • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki#kula Lis 70#marek500

     https://dorzeczy.pl/swiat/255424/pentagon-85-tys-zolnierzy-usa-postawione-w-stan-wyzszej-gotowosci.html
     Martwi mnie ten przecinek pomiędzy 8 a 5. Z Ukrainy to jeszcze USArmy nie spierdalało. Doświadczenie afgańskie będzie tutaj bezcenne. Wyślą ich do obrony Berlina przed Putinem. Przedstawiciele rządu Izraela oraz organizacji żydowskich odbyli w niedzielę spotkanie, na którym omówiono możliwą ewakuację 75 tys. uprawnionych do otrzymania izraelskiego obywatelstwa mieszkańców Ukrainy – poinformował izraelski dziennik „Haaretz”.

    • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki#kula Lis 70#marek500

     @kula Lis
     Jak to możliwe, że przyszli, a częściowo już obecni właściciele "Ukraińskiej Ziemi Obiecanej" myślą o ucieczce ze "swojej drugiej ojczyzny" ??? ...
     KST

  • I co im niby zrobimy?#Jacek Boki

   Niemcy wyślą hełmy na Ukrainę. Berlin wyśle na Ukrainę 5 tys. hełmów wojskowych poinformował w środę niemiecki resort obrony. Decyzję podjęła w środę niemiecka minister obrony Christine Lambrecht. "Dostarczymy Ukrainie 5000 hełmów potrzebny sprzęt” czytamy na Twitterze ministerstwa. Nie zostało wyjaśnione, czy Kijów będzie musiał za hełmy zapłacić.

   Ps...Mają rozmach...Mają pewnie jeszcze z czasów Waffen SS Galizien w sam raz dla ukrów. Bandaże, trumny, skarpetki i chusteczki do nosa mogli jeszcze dorzucić!

 • Gen. Polko: Jeśli to się uda, to Putina już nic nie zatrzyma

  https://dorzeczy.pl/opinie/255274/inwazja-na-ukraine-gen-polko-putina-nic-nie-zatrzyma.html

  Gen. Polko jest wykształcony na West Point i tak samo mu można wierzyć, jak generałom wykształconym w Moskwie. Co w tym dziwnego, że Rosja odsuwa NATO od swoich granic, jeżeli jeszcze przed Majdanem NATO określiło Rosję jako największe zagrożenie? Przecież budowa tarczy antyrakietowej została rozpoczęta przed Majdanem. USA i UK od XIX w widzi w Rosji zagrożenie i stale próbuje je minimalizować, a najczęściej cudzymi rękami. My wam dostarczymy broń, a wy walczcie do ostatniego żołnierza. Zakładam, że w armii ukraińskiej nie ma już konfidentów i zdrajców, co jednak może okazać się fałszywą tezą. No to niech Ukraińcy walczą i giną, pewnie USA i UK się nimi przejmą.

 • SONDAŻ. Czy Polska powinna wesprzeć Ukrainę w przypadku ataku Rosji? Co o tym sądzą Polacy?

  https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/583014-sondaz-polacy-o-pomocy-ukrainie-po-ew-ataku-rosji

  Ps...Publikowane „sondaże” służą kreowaniu opinii społecznych, a nie ich badaniu. Jak widać grupa żydowska trzymająca władze i okupująca Polskę pcha Polaków by nadstawiali głowy za neobanderowców. Jak widzę Polska ma obowiązek nieustannego wspierania Ukrainy. Bez wzajemności, ma się rozumieć.

  Nigdy a jedyną pomocą powinno być sprawne i szybkie odstawienie wszystkich młodych Ukraińców z Polski do Przemyśla, Hrebennego i Zosina i sprawne wypuszczenie ich z Polski. Proponuję zapoznać się z tym co znani ukraińscy aktywiści, których tu wpuszczono mówią o Polsce. Polecam uwadze profil na tt Igor Isajew - Ukrainiec w Polsce, gdzie nazywa Polskę podłym chujem..Polska powinna dogadać się z Putinem i podzielić ten byt znany jako Ukraina pa pałom. Putin już to kiedyś sugerował ale jakoś nie wzbudził zainteresowania. Wołyń nie zostatał rozliczony. Pierw należy rozliczyć Ukraińców z krwawych i zwierzęcych mordów setek tysięcy Polaków, za co nawet ci zbrodniarze nie przeprosili. A elektorat PO i lewizny to upowce którzy zamordowali Polaków i ukradli ich tożsamość, natomiast elektorat PiSu to w części ofiary rzezi na Kresach!

  • SONDAŻ. Czy Polska powinna wesprzeć Ukrainę w przypadku ataku Rosji? Co o tym sądzą Polacy?#kula Lis 70

   Wątpię czy Rosja zaatakuje Ukrainę, bo po co ? A nawet jak by nam za darmo dawali Wołyń i Zakarpacie to powinniśmy to olać. Jeżeli Rosja i USA (bo NATO to ma do gadania tyle co Żyd za okupacji) się nie dogadają , to skończy się rozlokowywaniu wyrzutni i głowić gdzie tylko się da. Nam zostanie tylko modlitwa żeby nie zawiodła jakaś elektronika i czy jakiś świr nie dorwał się do czerwonego guzika.

 • Źródło: PaulCraigRoberts (January 9, 2022) – „Does Russia Understand She Is Dealing With Lunatics?”

  Czy Rosja zdaje sobie sprawę z tego, że ma do czynienia z szaleńcami ( SATANISTAMI Masonami z USA)? – Paul Craig Rogers

  Paul Craig Roberts:
  „Odmawiając bezpieczeństwa Rosji, Waszyngton otworzył drzwi do wojny”
  https://www.lewrockwell.com/2022/01/paul-craig-roberts/by-refusing-security-to-russia-washington-has-opened-the-door-to-war/

  Waszyngton zasadniczo powiedział Kremlowi, że Waszyngton zamierza rozmieścić pociski nuklearne na granicach Rosji i wykorzystać kolorowe rewolucje wśród byłych rosyjskich prowincji do ZNISZCZENIA ROSJI. Innymi słowy, Waszyngton pokazał, że Stany Zjednoczone reprezentują zagrażającą życiu wrogość wobec Rosji. SATANISCI MASONI z USA chcą wojny.

 • "Ani kropli polskiej krwi za żydo-banderowską Ukrainę!"

  ----------------------------------
  Ta, tak, tak! Ani kropli polskiej krwi także pod czarcim sztandarem i w czarcim interesie - mam tutaj na myśli polską krew wsiąkniętą w ziemię Afganistanu czy Iraku. Nie zapominajmy, że aby wskrzesić banderland - światowy czarci pomiot już na etapie planowania tego przedsięwzięcia musiał usadowić przy sterze atrapy Polski 7ydokomunę z niejednokrotnie ukraińskimi/banderowskimi korzeniami. Stąd - między innymi - to darcie japy na Majdanie Kaczelnika spod pachy Kliczki.
  Jakże idiotyczne są te argumenty o potrzebie bufora w postaci banderlandu od Rosji. Jakże idiotyczna wydaje się ta cała plandemia w obliczu straszenia wojną - co to Rosjanie mają ją lada moment rozpocząć - kładąc kres istnienia banderlandu. Któż to rozpoczyna wojnę w czasie trwania plandemii. Przecież sama plandemia już jest wojną czarciego pomiotu z ludzkością.
  Wniosek?
  Albo Bóg odbiera czarciemu pomiotowi rozum albo ów czarci pomiot przestał dbać o pozory - bo czuję się tak - jakby swój śmierdzący zad smołą i siarką - posadził na boskim tronie.

 • Rosja napadnie na Ukrainę

  To wymysł Natowskich chudopachołków. Tymczasem Rosja uderzy tam, gdzie to najbardziej zaboli Amerykańców. To oni są łbem antyrosyjskich akcji i to ten łeb trzeba uj...ć przy samej parchatej dupie.

  • Rosja napadnie na Ukrainę#Christian Shane

   Uderzyć w Amerykę to by oznaczało uderzyć w kilka tysięcy celów na lądzie w samych Stanach Zjednoczonych i w wielu krajach świata, na wodzie, pod wodą i w powietrzu.
   Bardzo trudne i ryzykowne zadanie.

   • Rosja napadnie na Ukrainę#Christian Shane#Oświat

    Chyba że siądzie amerykańcom elektryka...

  • Rosja napadnie na Ukrainę#Christian Shane

   Buńczuczny radykale, współczesna Rosja ( ta od ponad 30 lat), to niestety kolos na glinianych nogach oraz co gorsza kolos z...glinianą głową. Miniaturka tego potworka jest pookragłostołowa Polska.

   • Rosja napadnie na Ukrainę#Christian Shane#stanislav

    Uważaj, żeby te gliniane nogi nie zasadziły ci i Zachodowi tęgiego kopa w dupę.

    • Rosja napadnie na Ukrainę#Christian Shane#stanislav#Christian Shane

     Nie czuję żadnych związków z Zachodem

 • Putin

  Ma tylko jedną opcję. Zainstalować w Kijowie prorosyjski rząd, inaczej będzie miał amerykańskie rakiety z bronią atomową u swoich granic.
  Jak to zrobi to już jego głowa. Czy cyrkonami zniszczy główne siedziby elit i sztaby dowódcze i wysadzi desant w Kijowie, czy zaatakuje szerokim frontem to już sprawa dla jego sztabowców.
  Ja jednak sądzę, że podstawą działań, jeśli by do nich miało dojść, będą operacje powietrzne i rakietowe a nie lądowe.
  Pytanie czy Putin do takich decyzji jest zdolny, czy zostanie wymieniony na kogoś bardziej zdecydowanego.

 • Dwa kłamstwa o współczesnej Rosji

  1. Rosja to siedlisko wszelkiego zła i imperialny satrapa zagrażający " wolnemu światu"

  2. Rosja, to światowa potęga gospodarcza i technologiczna, szachująca USA swoimi wojskowymi możliwościami i kraj suwerenny

  Żaden z tych poglądów nie jest prawdziwy. Pierwsze i najważniejsze zadanie Rosji, to zrobić porządek wewnątrz własnych " elit władzy", pozbyć się żydowsko-anglosaskiej V kolumny, odzyskać suwerenność ekonomiczną, technologiczną i edukacyjną.

  • Dwa kłamstwa o współczesnej Rosji#stanislav

   Jak słyszę... nasza "doktryna obronna" zakłada że... Ukraina stanowi bufor...na drodze rosyjskiej ekspansji...przez co wspierając UA wspieramy w jakim sensie nasze zdolności obronne...a z drugiej strony...
   ściąga się do Polski młodych, sprawnych Ukrów w wieku "poborowym" ...którzy mogli by na ukraińskim froncie zrobić różnice...to kto będzie tym buforem?...stare baby/ z całym szacunkiem/?...a jak moskal tupnie to wleje się do nas kolejna armia...patriotycznych rezunów z pretensjami terytorialnymi...bo kto ich zatrzyma?... Pan Morawiecki na pewno nie...jak słucham planów naszych strategów...to mam wrażenie... że są...z psychiatryka... Naściągali tych ukrów miliony bez opamiętania w większości to dezerterzy uciekający przed wojskiem do tego jeszcze dochodzą ci podarowani przez Stalina tą Operacją Wisła i studenciki z kupioną kartą Polaka na bazarku kijowskim obwieszający się czerwono - czarnymi szmatami i mamy 60% pomocników! Cóż, mając na uwadze fakty historyczne, to gdyby sytuacja była odwrotna i to Polska stała by na krawędzi wojny np. z Niemcami, to Ukraińcy mieli by już przygotowaną całą infrastrukturę administracyjną, która to sprawnie będzie osadzona w Przemyślu, Rzeszowie i okolicznych ziemiach do których Ukraina rości sobie prawo...

 • Słuchajmy Rosjan, a nie pro- i anty- komisarzy polskiej świadomości

 • Przyziemny wymiar " światowego naprężenia"

 • Uwagi z lat poprzednich

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/12/zydo-rezim-iiirp-demontuje-bezpieczenstwo-polski-i-polakow/

 • Narciarz A. Duda i aktorzyna Zełenski w rolach prezydentów, to prawdziwa tragedia dla obu narodów

  Półgłówek + półgłłowek = całą głowa Polsko-Ukraińskiego potworka kleconego według instrukcji z Waszyngtonu:

  https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wizyty-krajowe/bezpieczenstwo-w-regionie-tematem-rozmow-duda--zelenski,47654


  Andrzej Duda winien raczej oddać się pasji jazdy na nartach, z tym sobie jakoś radzi, ale trzeba go odsunąć od spraw państwa.

 • Eurokorpus nas obroni

  (...)Dołączamy do grona państw kształtujących zadania i politykę najważniejszego europejskiego dowództwa: Francji, Niemiec, Hiszpanii, Belgii, Luksemburga. Chcemy, aby Eurokorpus zgodnie ze swoimi zadaniami realizował misję nie tylko europejskie, ale i sojusznicze. I takie założenia przyświecały nam, kiedy podejmowaliśmy decyzję o uzyskaniu statusu państwa ramowego( ...)

  https://www.prezydent.pl/aktualnosci/biuro-bezpieczenstwa-narodowego/aktualnosci/szef-bbn-prezydent-z-duza-satysfakcja-wita-przystapienie-polski-do-glownych-panstw-eurokorpusu,47808

 • Prezydent Łukaszenka też sprawdza posterunki

 • Wykład A. Łukaszenki

 • W atmosferze kryptowojennej

 • Ćwiczenia wojskowe na Białorusi " Związkowa stanowczość 2022"

 • Komentarz odnośnie kwalifikacji politycznych Andrzeja Dudy

  rzeczpospolitapolska
  25 stycznia 2022 o 17:40 Edytuj
  „aktorzyna Zełenski” – ten facio jest komikiem, zawsze występował w roli błazna i trzeba przyznać, że w tej roli wypada znakomicie.

  Co zaś tyczy się tego drugiego, Dudy, to niejaki Jakub Żulczyk (pisarz, amerykanista) wyraził się o nim jednoznacznie: „Joe Biden jest 46 prezydentem USA. Andrzej Duda jest debilem„.

  Zastanawiające jest tylko dla mnie, jak na podstawie fałszywych przesłanek można dojść do całkiem poprawnego wniosku (?).
  ____________________________

  Sąd Okręgowy w Warszawie umorzył sprawę pisarza Jakuba Żulczyka oskarżonego o znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy. – https://kultura.dziennik.pl/news/artykuly/8329725,jakub-zulczyk-prezydent-andrzej-duda-debil-wyrok.html

  Żulczyk: Stojąc przed sądem za słowa, które napisałem na Facebooku czuję się jak poddany, jak petent, jak członek ciemnego ludu, który władzę ma jedynie wielbić, bo do tego władza jest, aby być wielbioną – https://www.press.pl/tresc/68874,Zulczyk-nazwal-dude-_debilem__-sad-umorzyl-postepowanie

 • Ruchy na szachownicy

 • Wątek słowacki

  Arkaim
  25 stycznia 2022 o 19:13 Edytuj
  Byc moze to ekipa ktora osadza na Slowacji. Przejmuja jedyne 2 lotniska wojskowe Sliac i Kuchyna przy Malackach. Slwacka opozycja oburzona i zada referendum Slowacy przerazeni a slowaccy lotnicy pytaja gdzie oni beda stacjonowali.
  A skoro przybedzie amerykanskie lotnictko a Sliac rzut beretem od Tatr to bedzimy miec te samolory naokraglo nad glowami. Ale te tony trucizn codziennie nikomu przeszkadzac nie beda w koncu zakazuja palic i weglem I drewnem. Truc moga tylko Amerykanie. A potem ekoswiry beda zdumione czemu w Suchej Beskidzkiej, Zakopanem i Krynicy tak olbrzymie zanieczyszczenie a fotoswiry beda robily zdjecia kominow w czasie zapalania gazu i przekonywac ludzi ze to dym z wegla i ze to oni truja.

 • Artykuł zauważony w Rosji

  https://t.me/ruskline_ru/6883

  • Artykuł zauważony w Rosji#stanislav

   Najpiekniejsza informacja z intelektualnej Hameryki:
   CNN podalo wazna wiadomosc: Mozliwosc rosysjskiej inwazji na biedna Ukraine jest yuz- tuz!!!

   Ta rzetelna wiadomosc zostala podana przez CNN ... W Charkowie- Rosja.
   Zdaniem uczonych z CNN , Charkow znajduje sie na terytorium rosyjskim

   CNN 'pomylilo' sobie Ukraine z Rosja.
   CNN confuses Ukraine with Russia — RT Russia & Former Soviet Union
   https://www.rt.com/russia/547341-cnn-kharkov-ukraine-russia/

 • Ja też się nie zgadzam.

  Nie można nadstawiać karku za Ukrainę, zwłaszcza, że ta wykonuje wobec Polski wrogie gesty i przyjmuje polskiego ministra MSZ pod banderowską flagą, blokuje pociągi przewożące towary miedzy Polska a Chinami. Polska ciągle im coś daje a oni to wykorzystują. Zastanówmy się komu mamy pomagać, to jest progenitura wszystkich złoczyńców którzy uciekali na dzikie pola przed ukaraniem[mordercy ,złodzieje ,gwałciciele i inni banici] ten niby "naród" nie stworzył żadnej kultury, nie ma historii[chyba że banderowska]ani tradycji, to zlepek dna potomków których ścigało prawo. Co o Ukrainie [dawne dzikie pola]twierdzą weterani? bardzo proszę obejrzeć film
  Nie można popierać kraju, który wynosi na sztandary morderców Polaków. Rodziny pomordowanych, mimo upływu lat. nie mogą zapomnieć o traumie, jaką przeżyli, będąc świadkami tej nieludzkiej rzezi. Celem OUN-UPA na Wołyniu było zorganizowane ludobójstwo na masową skalę. Rozkaz Bandery brzmiał: "Zabijcie każdego Polaka między szesnastym a sześćdziesiątym rokiem życia". Na Wołyniu w bestialski sposób wymordowano ponad 150 tys. bezbronnych Polaków, w większości starców, kobiet i dzieci. Przed śmiercią ci ludzie byli torturowani w niewyobrażalny sposób: rżnięto ich piłą, wydłubywano oczy, obdzierano ze skóry, kobietom obcinano piersi, ciężarnym rozcinano brzuchy a dzieci nabijano na sztachety i przybijano do drzew, tworząc wianuszki. Bestialstwo ukraińskich nacjonalistów szokowało nawet Niemców. A dzisiaj Ukraińcy są dumni z tych "dokonań" UPA a autor zbrodniczej ideologii Stepan Bandera jest uważany za bohatera narodowego! Zbrodnię trzeba nazywać zbrodnią. Będziemy wracać do przeszłości, dopóki pomordowani Polacy będą nadal leżeć w bezimiennych grobach, zakopani w miejscu swojej męczeńskiej śmierci, dopóki nie zostaną ekshumowani i pochowani godnie na cmentarzu; dopóki Ukraińcy nie przyznają się do ludobójstwa i nie uznają swoich win. PiS zawiódł Polaków. Nie reaguje, gdy ludobójcy z OUN-UPA są uznawani na Ukrainie za bohaterów narodowych, gdy ich imieniem nazywane są obiekty sportowe (jak np. w Tarnopolu). Nie protestuje, kiedy ulicami Kijowa idzie marsz ku czci SS Galizien, jednej z najbardziej zbrodniczych formacji II wojny światowej, mającej łapska unurzane w polskiej krwi. Zagłada ponad 3 000 polskich wsi, w których mieszkało ponad 150 tysięcy ludzi nie doczekała się żadnego symbolicznego potępienia podczas licznych wizyt na Ukrainie prezydenta czy pisowskich oficjeli. Za to rząd odbudował pomnik UPA na górze Monastyr. Pozwala na nękanie Wołyniaków przez pisowskich prokuratorów, którzy oskarżają ich o mowę nienawiści, gdy mówią prawdę o ukraińskich zbrodniach. Wpuścił do Polski 3 miliony Ukraińców, nadał im przywileje w kształceniu ( za przyjęcie na studia Ukraińca uczelnia dostaje trzy razy więcej pieniędzy niż za przyjęcie Polaka). Stypendia dla Ukraińców również są wyższe niż dla Polaków. Futruje Ukrainę bezzwrotnymi pożyczkami i ciągle nie może uzyskać zgody na ekshumacje pomordowanych Polaków? Wynika z tego, że albo rząd jest nieskuteczny albo ta sprawa dla "patriotów" z PiS jest nieistotna. Teraz z największym zaangażowaniem wspiera Ukrainę nie oczekując niczego w zamian. Chce uwikłać Polskę w wojnę Rosja i to w czyjej obronie? Ukraińskich nacjonalistów, którzy na czołgach , jak pokazano wczoraj w TVP INFO, mają wywieszone czerwono-czarne flagi UPA. Wstyd i hańba! Miał rację! Mój sp. Ojciec oficer 27 WDP AK, który także osobiście rozwalał lub wieszać kazał banderowskich jeńców złapanych z bronią /widły, siekiery, etc../od 15 roku wzwyż i to samo nakazywał podwładnym po tym co widzieli, czyli zbrodniach UPA. Sam miał ponad 100 nacięć na kolbie swego automatu. Jestem dumny z Ojca, sam robił bym to samo gdyby zaszła taka potrzeba. - Syn oficera 27 WDP AK Kresowiak/Wołyniak

  • Ja też się nie zgadzam.#kula Lis 70

   Przecież Ukraińcy, to aszkenazyjskie okrutne ciemne szatańskie plemię obrzezańców, czyli naziści.
   To jest najgorsza zaraza na tej Przepięknej Błękitnej Planecie Ziemi.
   Teraz przyszedł na nich czas powrotu do swojego Stwórcy SZATANA.

 • Czyżby zostały naruszone żywotne interesy Stanów?

  USA zaniepokojone rosyjską obecnością na Białorusi. "Możemy zrewidować obecność naszych sił". Rzecznik Departamentu Stanu USA Ned Price przyznał, że jeśli Rosjanie pozostawią swoje wojska na Białorusi, Stany Zjednoczone nie wykluczają zwiększenia swojej obecności w krajach wschodniej flanki NATO. Na wtorkowej konferencji prasowej Ned Price przyznał, że napływ wojsk rosyjskich na Białoruś stanowi dla Stanów Zjednoczonych powód do niepokoju. Jego zdaniem tak masowe rosyjska obecność w tym kraju może świadczyć o zagrożonej suwerenności Białorusi i "w pewnym sensie podważa jej niepodległość". Białoruś jest coraz bardziej destabilizującym aktorem w regionie. Dość wspomnieć o próbie wykorzystania niewinnych migrantów jako broni w zaaranżowanym przez reżim kryzysie migracyjnym powiedział Price. Rzecznik Departamentu Staniu podkreślił również, że amerykańska administracja w ostatnich dniach jasno dała do zrozumienia białoruskiemu rządowi, że jeśli pozwoli na wykorzystanie swojego terytorium do ataku na Ukrainę, odpowiedź USA i ich sojuszników będzie szybka i zdecydowana. Gdyby inwazja miała nastąpić z Białorusi, gdyby wojska rosyjskie stacjonowały na stałe na ich terytorium, NATO równie dobrze mogłoby zrewidować obecność naszych sił w krajach graniczących z Białorusią podkreślił rzecznik. W podsumowaniu swojej wypowiedzi Price zaznaczył, że udzielenie przez Łukaszenkę zgody Rosjanom na rozmieszczenie tak dużej liczby rosyjskich wojsk na ziemi białoruskiej jest afrontem wobec suwerenności Białorusi i dowodem na brak szacunku do własnego państwa i jego obywateli.

  Rosjanie gromadzą siły na Białorusi.
  Białoruski resort obrony od kilku dni publikuje zdjęcia, na których można zobaczyć, jak ludzie hucznie witają rosyjskich wojsko przybyłe na zaplanowane w lutym manewry wojskowe obu krajów.
  Równocześnie nie są podawane żadne dane odnośnie liczebności zgromadzonych sił i sprzętu, ale z nieoficjalnych informacji – zamieszczanych w sieci internetowej przez kolejarzy wynika, że granicę przekroczyły 33 składy kolejowe, a każdy z nich liczył po 50 wagonów. Mają zjawić się również następne.
  Rosyjskie MON przekazało, że wspomniane siły są przerzucane ze Wschodniego Okręgu Wojskowego Rosji, a wśród nich są m.in. dwa dywizjony zestawów rakietowych S-400 Triumf, dywizjon artyleryjsko-rakietowy Pancyr-S oraz 12 myśliwców Su-35.

  Ps...Czyżby zostały naruszone żywotne interesy Stanów? Rząd USA to ewentualnie mógłby być zaniepokojony obecnością rosyjskich wojsk w Meksyku albo w Kanadzie. Tak jak rząd Rosji może być zaniepokojony obecnością wojsk amerykańskich w Polsce. A jakie wojska wpuszcza do siebie suwerenna Białoruś to rząd USA guzik obchodzi!

 • Sami się wykończą nie potrzeba im wojny z Rosją...

  Sami się wykończą nie potrzeba im wojny z Rosją... Dziwne, że jeszcze nie ogłosili, że to był przebrany Putin! Tragedia na Ukrainie. Żołnierz "odpowie za masowe morderstwo". W czwartek rano ukraiński żołnierz z nieznanych powodów otworzył ogień do kolegów i zabił pięć osób, w tym ochroniarzy i pracowniczkę fabryki. Zorganizowano obławę na sprawcę, który został schwytany kilka godzin później.

  https://dorzeczy.pl/swiat/256375/ukrainski-zolnierz-zastrzelilpiec-osob-masowe-morderstwo.html

 • Polska krew j at najcenniejszą dla Nas.

  Zgadzam się w 100% z autorem, ani kropli krwi Naszej Lechickiej za banderowców.