List otwarty do Prezydenta RP w związku z wydarzeniami w Pałacu Prezydenckim

W dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy byli świadkami bulwersujących wydarzeń w Pałacu Prezydenckim
Łódź-Warszawa, 6 grudnia 2021 r.

Prezydium Rady Krajowej
Partii „Polska Patriotyczna”
Łódź

Pan Andrzej Duda
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej
Warszawa

List otwarty

Szanowny Panie Prezydencie,

w dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy byli świadkami bulwersującego wydarzenia w Pałacu Prezydenckim, w obecności Pana, Pana żony, ministrów Pana urzędu, i z udziałem przedstawicieli części społeczności żydowskiej zamieszkującej na terenie Polski.

Rozumiemy, że Pana małżonka, Agata Kornhauser – Duda, ze względu na więzy krwi i ze względów religijnych ma prawo świętować wpisane w kulturę i historię żydowską święto Chanuka, a Pan – ze względów rodzinnych chce towarzyszyć żonie. Możecie to Państwo czynić w swoim prywatnym domu lub w innej przestrzeni sakralnej lub świeckiej, ale nie w obiekcie państwowym przekazanym przez naród polski do pełnienia funkcji najwyższego urzędnika państwa polskiego. Zwracamy uwagę, że Pałac Prezydencki jest oficjalnym obiektem urzędowym, który jedynie czasowo przeznaczony jest także do zamieszkiwania przez pełniącego aktualnie obowiązki państwowe Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej i jego rodzinę. Jednakże zasadnicza funkcja Pałacu Prezydenckiego jest pozaprywatna.

Nie wiemy, czy to Pani Grażyna Ignaczak – Bandych, czy inny urzędnik Kancelarii Prezydenta RP, ponosi odpowiedzialność za program i przebieg omawianej tu wizyty w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli części społeczności żydowskiej w Polsce. Niezależnie od tego kto przygotowywał tę wizytę, to fakt, że grupa niestarannie, żeby nie powiedzieć niechlujnie ubranych rabinów, urągających powadze miejsca, przejmuje na pewien czas rolę gospodarza i inicjatora religijnych obrzędów na terenie urzędu państwa polskiego – nie ma żadnych umocowań konstytucyjnych, ani jakichkolwiek innych, potwierdzonych aktem prawnym niższej rangi. Pozwala to postawić tezę, że wydarzenia, które miały miejsce w dniu 1 grudnia 2021 r., odbyły się z naruszeniem Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i ustaw.

Odrębną sprawą jest treść Pana wypowiedzi w trakcie omawianego tu, bulwersującego Polaków, wydarzenia. W dniu 1 grudnia 2021 r. Polacy usłyszeli od Pana jakąś quasi judaistyczną egzegezę historii, co na pewno nie należy do pańskich obowiązków, ale co gorsza oświadczył Pan, że ojczyzna Polaków nie nosi nazwę Polska, ale Polin. To stwierdzenie Pana Prezydenta, w naszym rozumieniu, podlega już nie tylko ocenie historycznej, ale prawno-konstytucyjnej i wręcz karnej.

Sądzimy, że Naród Polski oraz instytucje Państwa Polskiego będą w stanie wyciągnąć stosowne wnioski i konsekwencje z wydarzeń, które skłoniły nas do napisania niniejszego listu do Prezydenta Polski.

Z upoważnienia Prezydium
Rady Krajowej Partii „Polska Patriotyczna”
Przewodniczący Partii
Paweł Ziemiński

Do wiadomości:
1. Kancelaria Sejmu RP
2. Kancelaria Senatu RP
3. Kluby i Koła poselskie
4. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
5. Prezes Trybunału Konstytucyjnego
6. Prezes Sądu Najwyższego
7. Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego
8. Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego
9. Opinia Publiczna w kraju i za granicą

Dodatek:

„Rola społeczności żydowskiej na przestrzeni tysiąca lat była dla Polski bardzo ważna, chcę to z całą mocą podkreślić. To jest Polin, to jest miejsce dla nas wszystkich, ukształtowane historycznie, umocowane kulturowo, w którym chcemy nadal razem żyć, w tolerancji, we wzajemnym zrozumieniu i szacunku. Jako Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej chcę to z całą mocą podkreślić, życząc jeszcze raz wesołej Chanuki”.

Całość wystąpienia Prezydenta Andrzeja Dudy, patrz:

https://www.prezydent.pl/aktualnosci/wypowiedzi-prezydenta-rp/wystapienia/wystapienie-na-uroczystosci-zapalenia-swiec-chanukowych-plenhebr,45868

 

więcej: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2021/12/06/list-otwarty-do-prezydenta-rp-w-zwiazku-z-wydarzeniami-w-dniu-1-12-2021-r-w-palacu-prezydenckim/

stanislav

stanislav - narodowiec, realista, wielopokoleniowy łodzianin, demaskator antypolskiej obłudy

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 15

 • all

  wypadałoby aby promować tego typu publikacje chociazby poprzez umieszczenie na "pudle"

  wyrazy szacunku i uznania -

  pozdrawiam

 • list

  Czy takie listy warto pisać?

  Tak, warto, po to by pan prezydent wiedział, że pałać prezydencki to nie jego prywatny folwark, a sprawowany urząd zobowiązuje do respektowania Konstytucji RP, w tym rozdziału państwa od kościoła / kościołów / wyznań.

  List dobrze napisany w spokojnym umiarkowanym tonie, ale jednocześnie wyraźnie akcentujący to co najistotniejsze w zdarzeniu jakie miało miejsce w pałacu prezydenckim.

 • A co się dzieje z Gowinem?

  "Od kilku dni Jarosław Gowin przebywa w szpitalu; nie jesteśmy upoważnieni do tego, żeby przekazywać informacje o stanie jego zdrowia, ale z pewnością już wkrótce zrobi to sam Jarosław Gowin, z którym pozostajemy w stałym kontakcie - poinformowała w środę rzeczniczka Porozumienia Magdalena Sroka. Z informacji Interii wynika, że zdiagnozowano u niego nagłe załamanie nerwowe."  https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-11-24/rzeczniczka-porozumienia-od-kilku-dni-jaroslaw-gowin-przebywa-w-szpitalu/

 • @

  //W Pałacu tradycję zapalania świec rozpoczął prezydent Aleksander Kwaśniewski, a kontynuowali ją Lech Kaczyński, Bronisław Komorowski i Andrzej Duda.//

  W tej sytuacji zapytam czy szanowne prezydium RK

  partii " Polska Patriotyczna " było też zbulwersowane

  i pisało listy otwarte do poprzednich prezydentów

  bo jeśli tak , to skuteczność państwa listów otwartych

  jest w tej sprawie żadna , więc na przyszłość wypadałoby

  opracować jakąś inną formę protestu

  • @puuuq#

   Od dawna szukam potwierdzenia, że to Kwaśniewski a nie Kaczyński wprowadził. Nie ma w internecie zdjęć z Kwaśniewskim. Masz jakiś link potwierdzający tę informację?

   • @Zawisza Niebieski#puuuq#

    Nie mam ale tego zdania z Kwaśniewskim

    nie wymyśliłem i można go znaleźć w kilku miejscach ,

    np tu:

    https://www.rp.pl/polityka/art9092501-pierwszy-raz-od-lat-wladze-nie-obchodzily-chanuki

    • @puuuq#Zawisza Niebieski#puuuq#

     Tak, już znalazłem. Masz rację zaczął to Kwaśniewski. No ale przecież to jedna rodzina starszych w wierze. :) To ich święto.

  • @puuuq#

   Panie @puuug, to jedynie na tyle pana jest stać?   Dla pana informacji i uprzedzając popisy panu podobnych " bohaterów" podaję, że członkostwo i przewodniczenie przeze mnie partii Polska Patriotyczna datuje się od wiosny 2018 roku, a zatem nie byłem w stanie reagować wcześniej ( w ramach tej organizacji). Ale zapewne pan, jako " świadomy Polak", miał taką możliwość?! Dlatego odwracam pańskie pytanie i pana pytam, czy wykazał się pan postulowaną aktywnością?

   • @stanislav#puuuq#

    //nie byłem w stanie reagować wcześniej //

    A niby dlaczego miałbym samotnie , bez najmniejszego

    wsparcia z jakiejkolwiek strony pouczać prezydenta Polski ?

    Gdybym chociaż sprzątał w tym pałacu , to może

    jakoś udałoby się Dudzie coś szepnąć na korytarzu ,

    ale jestem pewny ,że sugestie a już tym bardziej

    konkretny pomysł by sobie dał spokój z tą chanuką

    nie byłoby odebrane ze zrozumieniem a może nawet

    dało powód do utraty zajęcia ?

 • Niby kto zrobił prezydentem

  pana Malinika?

  Wniosek?

  Ci - co go zrobili prezydentem - bo swój - teraz wymagają od niego określonych zachować a sieroty po Polsce w atrapie Polski - głosu nie mają - i tyle.

 • Nie rozumiem waszego oburzenia

  Czy wy nie wiecie gdzie żyjecie? Tak bardzo przyzwyczailiście się do kajdan, że już ich nawet nie czujecie.

  • @Lemański#Nie rozumiem waszego oburzenia

   Szanowny Panie @Lemański, list jest pisany przez tych, którzy nie zamierzają przywyknąć do żydowskich ani żadnych innych kajdan. Jeśli natomiast pan wręcz przeciwnie, to nie powinien pan zabierać głosu, a jedynie karnie i bez sprzeciwu wykonywać polecenia .

   • @stanislav#Lemański#Nie rozumiem waszego oburzenia

    Brawo Panie Stanislavie! Całkowicie popieram treść powyższego listu. Gdyby była taka możliwość, jestem przekonana, że setki tysięcy Polaków pod tym by się podpisało. Kneset na Wawelu i świętowana w pałacu prezydenckim cudzoziemska tradycja są - w moim przekonaniu - zdarzeniami równie oburzającymi, jak nowelizacja Ustawy IPN w Israelu, pod żydowskie dyktando.

    Viridiana

   • @stanislav#Lemański#Nie rozumiem waszego oburzenia

    • @Lemański#stanislav#Lemański#Nie rozumiem waszego oburzenia

     Panie @Lemański, ile pan ma lat? Tego typu śpiewogry jak powyższa lub " Żeby Polska..." błazna Pietrzaka, to proszę sobie puszczać do poduszki

    • @Lemański#stanislav#Lemański#Nie rozumiem waszego oburzenia

     Proszę nie cytować tutaj tego antypolskiego wywrotowego dziadostwa!

     "Mury runą"! i runęły!... a ciemna bezmyślna masa nadal śpiewa to zdradzieckie dziadostwo!

 • Rolf Michałowski wyliczył Prezydentowa Andrzejowi Dudzie 10 grzechów głównych i jedenasty w planie:

  1. Oszukał Pan „frankowiczów” (ok. 800 000 polskich rodzin, czyli ponad trzy miliony Polaków) nabitych w butelkę przez obce banki, za przyzwoleniem skorumpowanego do szpiku kości rządu PO/PSL, obiecując im przewalutowanie przestępczych kredytów po kursie z dnia zawarcia umowy.  2. Zablokował Pan bezprawnie publikację, a przynajmniej przekazanie do SKW, słynnego aneksu do raportu WSI, zapewniając w ten sposób bezkarność szpiegom, zdrajcom, oszustom i złodziejom z komunistycznej i postkomunistycznej wojskówki.  3. Pozostawił Pan w Kancelarii Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej, a także z Biurze Bezpieczeństwa Narodowego ludzi z otoczenia tzw. Komoruskiego, czyli posowieckiej agentury.  4.Publicznie podważał Pan wielokrotnie autorytet Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza, choć nie ma Pan zielonego pojęcia o wojsku i dowodzeniu, szkodząc w ten sposób Polskiej Armii i kompromitując Polskę na arenie międzynarodowej.  5.Publicznie podważał Pan wielokrotnie autorytet Ministra Spraw Zagranicznych Witolda Waszczykowskiego, czym sabotował Pan politykę zagraniczną rządu.  6. Odmówił Pan mianowania nowych generałów w miejsce wyrzuconych przez Antoniego Macierewicza komunistycznych i postkomunistycznych szumowin z sowieckiej i posowieckiej agentury, sabotując w ten sposób budowę nowego dowództwa Polskiej Armii.  7. Pozwolił Pan sobie na publiczną uwagę, że Antoni Macierewicz, który skutecznie czyści Wojsko Polskie z rosyjskiej agentury, że rzekomo stosuje ubeckie metody w stosunku do rzekomo uczciwych oficerów. W Moskwie było to hucznie świętowane.  8. Zawetował Pan zupełnie bezpodstawnie (Pańskie uzasadnienie tego kroku było po prostu śmieszne) dwie kluczowe ustawy o reformie postkomunistycznego sądownictwa, powodując tym półroczne opóźnienie tych reform, a tym samym pozwalając na dalszą bezkarność wielu ciężkich przestępców z mafii rządowej PO/PSL i na sabotaż dalszych reform przez skorumpowanych sędziów.  9. W nowych projektach tych ustaw, Pańskiego autorstwa, odebrał Pan wiele kompetencji Ministrowi Sprawiedliwości i Prokuratorowi Generalnemu i przyznał je Pan sobie samemu, czym sparaliżował Pan nadzór rządu i prokuratury nad uczciwością, niezawisłością i niezależnością sędziów.  10. Doprowadził Pan do odwołania ze stanowiska Ministra Obrony Narodowej człowieka będącego bohaterem narodowym i nawet nie raczył Pan powiedzieć Polakom, dlaczego Pan to zrobił. Tym czynem przebrał Pan wszelką miarę i Polacy Panu tego nie darują. Nigdy.  Wszystkie te ww. grzechy główne popełnił Pan ku dzikiej radości totalnej opozycji, czyli wrogów Polski, obcej agentury i przestępczej organizacji, w jednym.  11. Kolejnym grzechem głównym, który Pan już planuje, jest zmiana Konstytucji w taki sposób, żeby otrzymał Pan niczym nieograniczoną władzę.  Nic z tego jednak nie będzie, bo Polacy Panu na to nie pozwolą. Myślę nawet, że może Pan nie dotrwać do końca tej kadencji, bo uprawia Pan jawny i bardzo szkodliwy dla Polski sabotaż. Najwyraźniej woda sodowa uderzyła Panu do głowy i chce Pan rządzić Polską jak król, nie mówiąc już o tym, że Pańskie działania jakoś dziwnie spełniają życzenia Moskwy i Berlina (Bruksela, czyli Komisja Europejska w aktualnym składzie) jest tylko pachołkiem Berlina i Moskwy). Przypominam Panu na resztę Pańskiej kadencji, że w Polsce obowiązuje ustrój demokracji parlamentarnej. A w takim ustroju władzę sprawuje wybrana przez Naród większość parlamentarna i wybrany przez tę większość rząd. Nie może być tak, że jeden jedyny człowiek, w osobie prezydenta kraju, torpeduje ustalenia parlamentu i rządu, odpowiedzialnych przed Narodem za rządzenie krajem. Pojadę tu Mateuszem Morawieckim – po co nam rząd i parlament, skoro jest prezydent?  Aktualizacja z dnia 30 marca 2018  12. Do tego wszystkiego dochodzi grzech dwunasty. Zawetował Pan dziś ustawę o degradacji komunistycznych oficerów, twierdząc, że jest niedemokratyczna, bo zdegradowani oprawcy nie mogą się bronić.  Armia, to nie jest jakieś kółko dyskusyjne ani partia polityczna, gdzie można się wykłócać do upadłego a potem jeszcze procesować się przez wszystkie możliwe instancje. Armia, to jest wojsko, gdzie wydaje się rozkazy i nie ma nad nimi żadnej dyskusji. Awanse na wyższe stopnie wojskowe są w formie rozkazu. Degradacja również odbywa się rozkazem. Co by to było, gdyby rozkaz w wojsku można było skarżyć do sądu? Wróg naciera, rozkaz brzmi” bagnet na broń i do ataku” a kapral Kowalski woła: ja zaskarżę ten rozkaz do sądu, ile mam dni na złożenie odwołania? A potem jeszcze apelacja i kasacja, jak Kowalskiemu nie będą się podobały wyroki niższych instancji.

  Czy ten PAD zwariował? Nie. Nie zwariował. Ale oddając w ten sposób przysługę byłej WSI uważa, że Polacy, to głupki, którzy dadzą się nabrać na demokrację w wojsku. Nie dadzą się nabrać, bo większość Polaków służyła w wojsku i Polacy wiedzą, co to jest rozkaz, czy to rozkaz dzienny, czy ćwiczebny, czy bojowy. Nad rozkazem, również o degradacji, nie ma żadnej dyskusji. Koniec. Kropka.

  Rolf Michałowski  Aktualizacja z 29 stycznia 2020  A jednak nie mamy żadnej alternatywy i musimy bezwzględnie znowu zagłosować na Andrzeja Dudę  Felieton Rolfa Michałowskiego  Powyższy katalog „grzechów” Prezydenta RP – dr. Andrzeja Dudy oczywiście nie oddaje jakości całości jego dobiegającej końca pierwszej kadencji prezydentury, a ogólna ocena jakości jego służby dla Polski jest jednak pozytywna, żeby nie powiedzieć, bardzo pozytywna, mimo tych 12 „grzechów”.  Nie mam tu zamiaru wyliczać wszystkich osiągnięć Andrzeja Dudy, jako Prezydenta RP, bo zajęłoby to zbyt wiele miejsca, tak wiele ich jest. Trzeba z ręką na sercu przyznać, że, poza śp. prof. Lechem Kaczyńskim, od 1945 roku Polska nie miała jeszcze Prezydenta, który tak godnie, tak dojrzale i tak zaangażowanie reprezentował Polskę wobec reszty Świat Mimo tych 12 „grzechów” jest to prawdziwy mąż stanu, mogący z powodzeniem konkurować z największymi i najsławniejszymi przywódcami państw na tej Ziemi. Jest to też człowiek, który potrafi uczyć się na swoich błędach, i tak, jego najcięższy „grzech”, czyli zawetowanie pierwszych ustaw w zakresie reformy komunistycznego/POstkomunistycznego sądownictwa, Andrzej Duda naprawia teraz z nawiązką. Jego ostatnie wystąpienia w sprawie „zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi”, są bardzo mocne i nazywają rzeczy po imieniu. Widać też ścisłą współpracę Kancelarii Prezydenta RP z rządem i z Sejmem, co wcześniej kulało, mówiąc bardzo delikatnie. Piszę to w chwili, gdy przedstawiciele całej „totalnej opozycji” są właśnie u Prezydenta Andrzeja Dudy na konsultacjach i próbują wymusić na nim zawetowanie nowelizacji ustawy o dyscyplinowaniu sędziów podważających porządek prawny w Polsce. Nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że Prezydent Andrzej Duda tę nowelizację podpisze i tym samym otworzy szeroko bramę dla wywalania z zawodu komunistycznych i POstkoministycznych sędziów, którzy robią wszystko, żeby mafia POstkomunsityczna powróciła do władzy, żeby znowu rozkradać Polskę na potęgę i wysługiwać się obcym rządom i obcym koncernom. Gdyby PiS wystawiło inną kandydaturę na kolejną kadencję prezydencką, można by się zastanawiać. Jednak PiS pozostaje przy Andrzeju Dudzie, a PiS wie co robi i co jest dobre dla Polski i dla Polaków, co udowodniło już po wielokroć. Z kolei kandydaci totalnej opozycji, czyli mafii POstkomunistycznej, to taka sama totalna porażka, jak totalna jest ta opozycja. Szkoda w ogóle wymieniać nazwisk tych mafiosów, bo wszyscy są skompromitowani do szpiku kości i wszyscy prezentują fatalny poziom i to pod każdym względem, a ich moralność można przyrównać jedynie do moralności wszy łonowej. Wstyd dla Narodu Polskiego, że na oficjalnej liście kandydatów na Prezydenta RP zostały umieszczone takie kanalie. Każda próba porównania Andrzeja Dudy z takimi byłymi Prezydentami RP, jak Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, czy (o Boże!) Lech Wałęsa, powoduje, że zrywamy boki ze śmiechu i jednocześnie wstydzimy się za Polskę, że takie osoby w ogóle mogły zostać wybrane na jakikolwiek urząd. Wszystko wskazuje na to, że Andrzej Duda zrozumiał swoje nieliczne błędy i je po kolei naprawia. Jednocześnie jego silna osobowość, wysoka kultura osobista, wspaniała erudycja, niewątpliwy patriotyzm i wszechstronne umiejętności, w tym negocjacyjne, gwarantują kolejną kadencję prezydencką wysokiej jakości i skuteczną w reprezentowaniu interesów Polski i Polaków.  Dlatego ZAFAJDANYM OBOWIĄZKIEM KAŻDEGO POLAKA uprawnionego do głosowania, jest pójście na wybory prezydenckie i oddanie głosu na dr. Andrzeja Dudę.  Kto zostanie w domu, tego można nazwać zdrajcą, bo to tak samo, jakby oddał głos na którąś z tych POstkomuszych kanalii, zżerających Polskę, jak rak.  Ci zaś, którzy świadomie zagłosują na kandydatów „totalsów”, to po prostu albo członkowie POstkomunistycznej mafii, albo tej mafii służący, za różne przywileje, apanaże, stanowiska, żywą kasę, czy za ochronę przez ściganiem karnym przez państwo.  Wasz Rolf Michałowski

  • @kula Lis 70#Rolf Michałowski wyliczył Prezydentowa Andrzejowi Dudzie 10 grzechów głównych i jedenasty w planie:

   kula Lis 70 trafił cytatem merytorycznie w dziesiątkę. Dzięki!

   By działanie cytatu nie zostało osłabione KL70 powinien nie zamulać powyższego tekstu dalszymi komentarzami, wg zasady:

   mniej jest WIĘCEJ

 • Odżydzanie żydoholików.

  To ważny list. Odżydza oczadziałych hasbarą Polaków. Pan Stanisław przekazuje nam:

  Prezydencie Duda: NIE ZA NASZE PIENIĄDZE!

  Nie masz naszego przyzwolenia na trwonienie polskich podatków pod pretekstem żydowskiego folkloru.

  Za rodzinne przyjemności płać ze swojej prywatnej kasy!  Dla portalu NE24 taki list to prezent na Mikołaja.

  List podniósłby ważność portalu, gdyby był odpowiednio promowany na jedynce. Takimi postami otwiera się świadomość młodzieży.

  Włącza się w ogólnopolską dyskusję o metodach ograniczenia wpływów żydów w Polsce.  Ja życzę sobie tego posta na jedynce. Co za faja teraz pozycjonuje?

  ŻŻ

  Żadnego Żyda w polskiej administracji i na kluczowych stanowiskach.

  Nie wybierać, nie popierać, żydów w polityce, w polskiej administracji państwowej, w sądownictwie i mediach, teraz i zawsze na wieki AMEN.

   • @werka1321#adevo#Odżydzanie żydoholików.

    Bogu świeczka, a diabłu ogarek. Wije się jak węgorz.

  • @adevo#Odżydzanie żydoholików.

   A jednak takiego G. Brauna warto popierać. Stanowi chlubny wyjątek wśród sejmowego żydłactwa.

   • @Viridiana#adevo#Odżydzanie żydoholików.

    Moim zdaniem bez wyjątków.

    Zresztą nawet bez wyjątków to kompromis, gdyż według tych samych reguł.

    Wyjść poza system, np. przez losowanie.

    Ustawy przesądzać przez ogólnopolskie głosowania.

    To byłaby recepta bez mniejszościowego żyda.

    Robić politykę dla większości. Dyskryminować humanistycznie mniejszości!

    ŻŻ

 • List

  Jak najbardziej słuszny.

  Gdyby tak z 5 milionów Polaków się pod nim podpisało, to miałby swój ciężar gatunkowy....

  • @Zbig71#List

   Ależ te 5 mln. Polaków bez zmiany prawa wyborczego ma identyczną moc oddziaływania na struktury władzy jak jeden Polak. Naturalnie, jest bardzo ważny i godny uznania. Ale znaczy tyle, co kropla w morzu prezydenckiej żydofilii. Bezczelność Dudy i nieliczenie się z polską opinią społeczną są bezgraniczne.

   Pamiętacie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Hołd_pruski_(obraz_Jana_Matejki)? Duda zapomniał, kto komu winien jest hołdy...

 • Lewica

  Wyzwoliła już robotników, kobiety, a teraz czas na homosi, lesbijki itd.

  Nowe paliwo dla rewolucji komunistycznej.....

 • Szanowny panie Stanislavie...

  Wyciągajmy wnioski z historii. Obecnie mamy sytuację podobną do tych sprzed Potopu szwedzkiego, Zaborów, I wojny, II wojny, gdzie Polacy byli ostrzegani, że jeżeli się nie nawrócą i nie będą pokutować, to spadnie na nich ciężka kara.

  Panie Staislavie, obecnie także jesteśmy już bardzo, bardzo intensywnie upominani. Pojmuje to już wielu Polaków, którzy podejmują różne dzieła skierowane na narodowe nawrócenie, modlitwę i pokutę.

  Jest jednak bardzo silna, jak zwykle sterowana z zewnątrz, różnokolorowa bojówka lewacka która ściąga na Polskę kolejne nieszczęścia, kolejnych tragedii narodowych.

  Są więc w tej walce o Polskę, o byt narodowy, dwie przeciwstawne siły.  Zachęcam do głębokich refleksji mających na celu, uzmysłowienie Państwu, po której stronie tej walki Państwo stoicie.

 • Niezapomniany wodzirej Andrzej Duda ....Lednicki  Oraz jego domowa kapela


  • @stanislav#Niezapomniany wodzirej Andrzej Duda ....Lednicki

   Nie umiem zdjęć wstawiać, więc niech link będzie wyjaśnieniem, dlaczego prezydenta Dudy należy się wstydzić: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fi.ytimg.com%2Fvi%2F7htuCw-shmE%2Fmaxresdefault.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D7htuCw-shmE&tbnid=kl36IudPRhbIJM&vet=12ahUKEwj_hfr1ztH0AhVJmYsKHcw9BkMQMygAegUIARCuAQ..i&docid=Ef_53Nu3pVOXxM&w=1280&h=720&itg=1&q=Putin%20na%20tygrysie&client=opera&ved=2ahUKEwj_hfr1ztH0AhVJmYsKHcw9BkMQMygAegUIARCuAQ   Te dudowe podskoki są naprawdę żałosne.

  • @stanislav#Niezapomniany wodzirej Andrzej Duda ....Lednicki

   Szanowny panie Stanislavie...

   Święty Apostolski Powszechny (czyli katolicki) Kościół Jezusa Chrystusa, jest od samego początku niszczony na wszystkie możliwe sposoby. Po II Soborze watykańskim, tzw Posoborowie (proces niszczenia Kościoła z wykorzystaniem otwartych na II Soborze "furtek") zdeformowało i nadal deformuje Naukę Kościoła do tego stopnia, że Pan Bóg już uznaje, że nieodzowna jest Jego ingerencja w losy świata, której wszyscy, którzy "zacumują przy dwóch Kolumnach (Eucharystii i Matce Boskiej), nie powinni się obawiać".   Zachęcam do zapoznania się z tym i działania na rzecz rozpowszechnienia tej prawdy, bo my katolicy będziemy wszyscy rozliczani z tego ile dusz udało się nam uratować.

  • @fiesta#Menora płonie przed Białym Domem, w Berlinie, Moskwie i w polskim Sejmie, u Prezydenta R.P. oraz na ulicach Warszawy...

   "Przypomne list Lecha Maziakowskiego z USA pisany w 2007r , w ktorym wyjasnial, ze zydowskie swieto chanuka to swieto poganskie i triumfujace zwyciestwo zydow nad gojami (nie-zydami), ktorych zydzi nazywaja "zwierzetami" i "odpadami".   Straszne bzdury. To święto zostało ustanowione na długo przed Talmudem i jest opisane w chrześcijańskiej wersji Starego Testamentu (zostało usunięte w żydowskim i protestanckim kanonie). Radzę się douczyć przez postudiowanie Pisma Świętego.

 • Wstęp wzbroniony

  Anglosasko-żydowskiemu trollowi @fiesta vel @ Toronto vel @Mars vel @Autobahn na ten blog wstęp wzbroniony