” Dark Winter” (symulacja ataków bioterrorystycznych, przeprowadzona w dniach 22-23 czerwca 2001 r.)

 

Koronawirus_usa
Od przyjaciół z Bułgarii otrzymałem tekst przedstawiający ciekawy punk widzenia na globalny projekt o kryptonimie „K” – jak COVID.
Jutro będę dalej rozwijała wątek, a na tym etapie doszłam do wniosku, który może być dla was oczywisty, ale potrzebowałam potwierdzenia moich hipotez.
Tak więc szczepionki w Sanofi, Novavax, Pfizer i Johnson & Johnson są wspólnym opracowaniem CIA, Departamentu Obrony USA, Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (DHS), HHS (Ministerstwo Zdrowia i Polityki Socjalnej – poprzez lobbystów), Konsorcjum Obrony Medycznej (MCDC), Konsorcjum Przedsiębiorstw Technologii Medycznych (MTEC), Analytic Services Inc. (ANSER) – główny sponsor operacji ” Dark Winter” (symulacja ataków bioterrorystycznych, przeprowadzona w dniach 22-23 czerwca 2001 r.) oraz lider w promowaniu i wykorzystywaniu oprogramowania biometrycznego i rozpoznawania twarzy przez amerykańskie organy ścigania…, oraz kilku innych podobnych struktur współuczestniczących w tzw. operacja „Warp Speed”.
Jest informacja o tej operacji i nie znajdziesz w niej nic złego. Za kurtyną „walki z K” kryje się jednak oszustwo, chciwość, lobbing… – nasze znane ultrakapitalistyczne „ cuda”. Koszt operacji Warp Speed ​​wynosi 10 miliardów dolarów, a jej zarządzanie i koordynację powierzono firmie Advanced Technology International z Karoliny Południowej, głęboko związanej ze strukturami wojskowymi i wywiadowczymi, mafią farmaceutyczną i Big Tech.
Za jej pośrednictwem podpisano tajne kontrakty o wartości 6 miliardów dolarów na produkcję i dystrybucję szczepionek K, z pominięciem nadzoru regulacyjnego i przejrzystości tradycyjnych federalnych mechanizmów kontraktowo-negocjacyjnych. Oznacza to, że kontrakty przyznane w ramach Operacji Warp Speed ​​prawdopodobnie nie zostaną upublicznione w najbliższej przyszłości, jeśli w ogóle.
Wiele z tych firm, zwłaszcza Johnson & Johnson, brało udział w skandalach związanych ze sprzedażą i marketingiem produktów, o których wiedziały, że są niebezpieczne dla społeczeństwa (nie wspominając o Pfizer).
Tuż przed premierą Warp Speed ​​(wiosna 2020 r.) zaktualizowano ustawę PREP (przyjętą w 2005 r.) zwalniającą ich z odpowiedzialności, zgodnie z którą producenci szczepionek i środków terapeutycznych „nie mogą być pozywani o odszkodowanie”. Architekt tej aktualizacji PREP, lobbysta Robert Kadlec, osobiście podpisuje każdą umowę biznesową zawieraną w imieniu Ministerstwa Zdrowia i Opieki Socjalnej w ramach operacji Warp Speed. Ten sam Kadlec jest lobbystą całej gromady zaangażowanych kierowników wywiadu i obrony, łącznie z niesławną firmą bioprotekcyjną Emergent Biosolutions (producent szczepionki przeciw wąglikowi BioThrax) oraz główny gracz w Warp Speed.
Generalnie nie ma sensu, aby Warp Speed ​​była tajną (dba o drzewa, o nasze życie, nie ). Okazuje się jednak, że jej zakres znacznie przekracza publicznie deklarowane cele. Przypomina to bardziej operację wojskową niż projekt naukowy: jej przywództwo obejmuje ponad 60 członków personelu wojskowego (+ czterech generałów), z których wielu nigdy nie pracowało w opiece zdrowotnej lub opracowywaniu szczepionek. 80% pozostałych uczestników jest zatrudnionych w MON.
Generał porucznik Paul Ostrowski, który kieruje Warp Speed, wyjaśniał, dlaczego wojsko odegrało tak dużą rolę w operacji dzięki „eksperckiemu doświadczeniu w zarządzaniu programami i kontraktowaniu”.
Ale kontrakty są przekierowywane przez tajnych wykonawców, aby uniknąć inspekcji i najwyraźniej nie są udostępniane Ministerstwu Zdrowia – które „zarządza” poza oczami opinii publicznej Speed Warp z pomocą wojska.
prof. Wichra Pawlowa, Bułgarska Akademia Nauk
(tłum. własne – P.Z.)